Willem De Kooning lankytojų statistika ir dažniausiai peržiūromos darbai

1904 – 1997

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Willem De Kooning puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Trumpoji versija Willem De Kooning

Žmogus ir ratai lankoma dažniau nei bet kurį kitą Willem De Kooning kūrinį: 11.800 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 37% visų peržiūrėtų darbų. Ieškojimas ir Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas) užbaia podiumo trio. Iš viso Willem De Kooning sukvietė 38.700 apsilankymų: 21.000 – artistiaus puslapyje ir 17.700 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Rugs 2026 lankytojų buvo 12% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 16.100 apsilankymų. Svetainė buvo skaičiuota Anglų (35%),Italų (10%) ir Gruzinų (9%) kalbomis. Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (60%),telefonai (35%) ir planšetės (4%). Išsiskirta viena stilių grupė: Tamsūs tonai (Spalvų paletė) sulaukia 55% lankytojų, nors sudaro tik 19% katalogo dalį.

10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Willem De Kooning darbai

Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Willem De Kooning buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.

  1. Žmogus ir ratai 1 Žmogus ir ratai, 1952 11.800 lankytojų · 37,0%
  2. Ieškojimas 2 Ieškojimas, 1950 1.900 lankytojų · 6,0%
  3. Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas) 3 Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas), 1953 1.000 lankytojų · 3,1%
  4. Marilyn Monroe 4 Marilyn Monroe, 1954 1.000 lankytojų · 3,1%
  5. Women Singing II 5 Women Singing II, 1966 900 lankytojų · 2,8%
  6. Door to the River 6 Door to the River, 1960 800 lankytojų · 2,5%
  7. A Tree in Naples 7 A Tree in Naples 700 lankytojų · 2,2%
  8. Abstraction 8 Abstraction, 1950 700 lankytojų · 2,2%
  9. Seated Woman 9 Seated Woman, 1940 600 lankytojų · 1,9%
  10. Saturday Night 10 Saturday Night, 1956 600 lankytojų · 1,9%

Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Willem De Kooning puslapis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100700
Lie 20267.9008.200
Rugp 20264.5007.100
Rugs 20268.5001.700

Kiek bendrai dėmesio sulaukia Willem De Kooning darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip populiariausi Willem De Kooning darbai pasižymi tendencijomis per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Žmogus ir ratai0000000001.8004.200300
The Wave00000000010000
Woman V, 1952-53 (oil ^ cha…0000000002005000
Painting0000000010001000
Still Life000000000000
A Tree in Naples00000000040000
The visit tate gallery0000000001000100
Asheville000000000000
Marilyn Monroe0000000002007000
Composition00000000010000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Willem De Kooning?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai23.30060,2%
telefonai13.70035,4%
planšetės1.7004,4%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Willem De Kooning dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti šio supiklavos duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų3.40035,4%
Italų1.00010,4%
Gruzinų9009,4%
Chinese8008,3%
Ispanų6006,2%
Prancūzų6006,2%
Japonų4004,2%
Rusų4004,2%
Ukrainiečių4004,2%
Korėjiečių3003,1%

Kokia yra kasdienė Willem De Kooning lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DienaPeržiūros
A 22 Rugs700
T 23 Rugs1.400
K 24 Rugs200
P 25 Rugs1.100
Š 26 Rugs600
S 27 Rugs1.000
Pr 28 Rugs600
A 29 Rugs1.400
T 30 Rugs100
K 1 Spa1.100
P 2 Spa1.300
Š 3 Spa1.400
S 4 Spa700
Pr 5 Spa500
A 6 Spa2.600
T 7 Spa1.000
K 8 Spa1.200
P 9 Spa900
Š 10 Spa1.100
S 11 Spa1.000
Pr 12 Spa1.000
A 13 Spa (prognozė)2.300
T 14 Spa (prognozė)1.200
K 15 Spa (prognozė)1.200
P 16 Spa (prognozė)1.600
Š 17 Spa (prognozė)1.500
S 18 Spa (prognozė)1.300
Pr 19 Spa (prognozė)1.000
A 20 Spa (prognozė)2.500
T 21 Spa (prognozė)1.400
K 22 Spa (prognozė)1.400
P 23 Spa (prognozė)1.800
Š 24 Spa (prognozė)1.700
S 25 Spa (prognozė)1.500
Pr 26 Spa (prognozė)1.100
A 27 Spa (prognozė)2.800
T 28 Spa (prognozė)1.500
K 29 Spa (prognozė)1.500
P 30 Spa (prognozė)1.900
Š 31 Spa (prognozė)1.800
S 1 Lap (prognozė)1.600
Pr 2 Lap (prognozė)1.200

Willem De Kooning: greiti atsakymai

Kuri Willem De Kooning kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Tai Žmogus ir ratai: 11.800 apsilankymų, tai 37% peržiūrų iš viso Willem De Kooning peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.

Kiek lankytojų lankosi Willem De Kooning puslapį?

38.700 per past twelve months, iš kurių 21.000 – menedžerio puslapyje ir 17.700 – individualiuose darbuose.

Ar žmonės žiūri į Willem De Kooning telefonu ar kompiuteriu?

Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (60%),telefonai (35%) ir planšetės (4%); lyderia kompiuteriai su 60%.

Ar žmonės skaito apie Willem De Kooning keliais kalbos?

Taip: Anglų (35%),Italų (10%) ir Gruzinų (9%). Anglų yra pirmoji su 35% dalimi.

Ar yra Willem De Kooning kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?

Taip, Tamsūs tonai (Spalvų paletė): 55% lankytų lankytų katalogo 19% dalies.