Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Walter Linsley Meegan puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Walter Linsley Meegan: skaičiai keliose eilutėse
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon yra žvaigždė: 1.100 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 50% visų Walter Linsley Meegan peržiūrų. Toliau yra Kirkstall Abbey, by moon light ir Kirkstall Abbey by Moonlight. Daugybė menininko puslapio lankytojų (1.800 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (2.200 lankytojų) kartu sudaro 4.000 lankytojų. Interesas sumaigo 71% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (3.100 lankytojų). Pagal įrenginius: kompiuteriai (60%) ir telefonai (40%). Lankytojai renkasi Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas) – tai sudaro 73% lankytojų, palygdinti su 45% katalogo dalimi.
Walter Linsley Meegan: 7 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia
Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Walter Linsley Meegan kūrinys.
-
1
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon
1.100 lankytojų · 50,0%
-
2
Kirkstall Abbey, by moon light, 1899
400 lankytojų · 18,2%
-
3
Kirkstall Abbey by Moonlight
200 lankytojų · 9,1%
-
4
River Scene with Bridge and Cattle
200 lankytojų · 9,1%
-
5
Scalby Mills near Scarborough
100 lankytojų · 4,5%
-
6
Street Scene at Night
100 lankytojų · 4,5%
-
7
Rural Scene with Two Figures and Abbey
100 lankytojų · 4,5%
Kada žmonės lankia Walter Linsley Meegan puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 1.100 | 2.000 |
| Rugp 2026 | 600 | 100 |
| Rugs 2026 | 100 | 100 |
Kada žiūrimos Walter Linsley Meegan darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi Walter Linsley Meegan lankytojai, lyginant su tuo, ką sukūrė pats menininkas?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 27,3% | 22,7% |
| Švelnus šešėlis | 36,4% | 59,1% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 9,1% | 4,5% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 27,3% | 13,6% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 9,1% | 0,0% |
| Subtili spalva | 45,5% | 27,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 45,5% | 72,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 18,2% | 18,2% |
| Subalansuota | 72,7% | 77,3% |
| Vividūs | 9,1% | 4,5% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 9,1% | 0,0% |
| Subalansuotas | 9,1% | 0,0% |
| Ryški | 27,3% | 31,8% |
| Pareiškimas | 54,5% | 68,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 18,2% | 9,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 18,2% | 22,7% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 63,6% | 68,2% |
| Suvarta paletė | 0,0% | 0,0% |
Kokie yra pagrindiniai Walter Linsley Meegan darbai, mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirkstall Abbey, by moon li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Street Scene at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Original Oak at Night,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scarborough Lighthouse at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.000 | 0 | 100 |
| Kirkstall Abbey by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The South Bay at Night with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Pier, New Brighton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Redcote Bridge, Armley, By… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scalby Mills near Scarborou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rural Scene with Two Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kokie įrenginiai naudojami Walter Linsley Meegan auditorijos?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duombų lentelė
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 2.400 | 60,0% |
| telefonai | 1.600 | 40,0% |
Kurisomis kalbomis kalba Walter Linsley Meegan auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duombų lentelė
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kiek kasdienių apsilankymų turi Walter Linsley Meegan ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 100 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 200 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 300 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 400 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 400 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Walter Linsley Meegan
Kurių Walter Linsley Meegan kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?
- Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon pirmiausia, su 1.100 apsilankymų arba 50% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 7 darbai.
Kokia Walter Linsley Meegan auditorija ArtsDot.com?
- 4.000 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.800 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 2.200 lankytojų – jo kūrinius.
Iš kurių įrenginių ateina Walter Linsley Meegan auditorija?
- Auditorija renkasi iš kompiuteriai (60%) ir telefonai (40%); kompiuteriai generuoja 60% apsilankymų.
Kurios Walter Linsley Meegan darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, pažymėti žanru Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas), užima 73% lankytojų, nors sudaro tik 45% katalogo.