Thomas Gainsborough Populiarumo ir lankytojų statistika

1727 – 1788

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Thomas Gainsborough puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Thomas Gainsborough apžauksme

Per pastaruosius dvylika mėnesių Thomas Gainsborough darbas Jonathano vaikis buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 12.000 peržiūrų, užėjęs 14% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Conversation in a Park ir Puslė ir puslė Andrews. Iš viso Thomas Gainsborough lankė 86.700 kartų: 4.400 kartų lankyta pagrindinėje Thomas Gainsborough pusėje ir 82.300 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 7%, nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 60.800. Žmonės naršo naudojami kompiuteriai (78%),telefonai (19%) ir planšetės (3%). Lankytojai skliaidžia į Refleksyvus (Emocinis tonas): tokios darbai, sudarantys 15% meno kūrinio katalogo, sulaukia 32% apsilankymų.

10 dažniausiai peržiūrimiausi Thomas Gainsborough darbai

Štai 10 darbų autoriaus Thomas Gainsborough, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.

  1. Jonathano vaikis 1 Jonathano vaikis 12.000 lankytojų · 13,5%
  2. Conversation in a Park 2 Conversation in a Park, 1740 6.200 lankytojų · 7,0%
  3. Puslė ir puslė Andrews 3 Puslė ir puslė Andrews, 1748 2.000 lankytojų · 2,2%
  4. Conversation in a Park 4 Conversation in a Park, 1740 1.400 lankytojų · 1,6%
  5. Geinsboro miškas (Kornardo miškas) 5 Geinsboro miškas (Kornardo miškas), 1746 1.100 lankytojų · 1,2%
  6. Mr. and Mrs. Andrews 6 Mr. and Mrs. Andrews, 1749 1.000 lankytojų · 1,1%
  7. Imaginary Landscape (reworked by a 19th century English follower) 7 Imaginary Landscape (reworked by a 19th century English follower), 1920 1.000 lankytojų · 1,1%
  8. The Mall in St. James 8 The Mall in St. James, 1783 900 lankytojų · 1,0%
  9. Mrs Graham 9 Mrs Graham, 1777 900 lankytojų · 1,0%
  10. Lambe Barry 10 Lambe Barry, 1759 800 lankytojų · 0,9%

Kiek žmonių lanko Thomas Gainsborough puslapį kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20262002.100
Lie 20262.30058.500
Rugp 202650010.900
Rugs 20261.40010.800

Kiek dažnai žiūrimi Thomas Gainsborough darbus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Thomas Gainsborough darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Jonathano vaikis0000000003.5004.4003.500
Puslė ir puslė Andrews0000000001.000800200
Fen Bridge Lane00000000030000
Mr. and Mrs. Andrews000000000400300100
Diana and Actaeon0000000001001000
The Artist's Wife00000000000100
Landscape with Cattle000000000000
Conversation in a Park0000000001.200100100
Lady Alston00000000010000
Queen Charlotte0000000010010000

Kokius įrenginius naudoja Thomas Gainsborough lankytojai?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai67.30077,6%
telefonai16.80019,4%
planšetės2.6003,0%

Kuriomis kalbomis dominuoja Thomas Gainsborough lankytojai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų30020,0%
Italų30020,0%
Gruzinų20013,3%
Korėjiečių20013,3%
Bulgarų1006,7%
Ispanų1006,7%
Prancūzų1006,7%
Protugalų1006,7%
Rusų1006,7%

Kiek lankytojų kasdien aplanko Thomas Gainsborough ir kas laukia toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti skaičius
DienaPeržiūros
T 23 Rugs300
K 24 Rugs800
P 25 Rugs300
Š 26 Rugs500
S 27 Rugs200
Pr 28 Rugs300
A 29 Rugs1.800
T 30 Rugs700
K 1 Spa500
P 2 Spa400
Š 3 Spa1.100
S 4 Spa1.000
Pr 5 Spa300
A 6 Spa1.100
T 7 Spa300
K 8 Spa1.300
P 9 Spa1.000
Š 10 Spa400
S 11 Spa900
Pr 12 Spa900
A 13 Spa700
T 14 Spa (prognozė)500
K 15 Spa (prognozė)1.100
P 16 Spa (prognozė)700
Š 17 Spa (prognozė)800
S 18 Spa (prognozė)900
Pr 19 Spa (prognozė)600
A 20 Spa (prognozė)1.500
T 21 Spa (prognozė)600
K 22 Spa (prognozė)1.100
P 23 Spa (prognozė)700
Š 24 Spa (prognozė)900
S 25 Spa (prognozė)900
Pr 26 Spa (prognozė)700
A 27 Spa (prognozė)1.600
T 28 Spa (prognozė)600
K 29 Spa (prognozė)1.200
P 30 Spa (prognozė)800
Š 31 Spa (prognozė)900
S 1 Lap (prognozė)1.000
Pr 2 Lap (prognozė)700
A 3 Lap (prognozė)1.700

Klausimai apie Thomas Gainsborough platformoje ArtsDot.com

Kurios Thomas Gainsborough kūriniai yra populiariausi?

Jonathano vaikis yra populiariausias darbas: jį aplankė 12.000 kartų (14% visų Thomas Gainsborough peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 10 dažniausiai peržiūromos dalys.

Kiek žmonių žiūri Thomas Gainsborough svetainėje ArtsDot.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių Thomas Gainsborough gavo 86.700 apsilankymų: 4.400 pusėje autoriaus ir 82.300 individualių kūrinių puselėse.

Per kuriais įrenginiais lankytojai naršo Thomas Gainsborough turinio?

Daugiausia – kompiuteriai (78%),telefonai (19%) ir planšetės (3%): 78% apsilankymų atvyksta iš kompiuteriai.

Kurių kūrinių domisi Thomas Gainsborough lankytojai?

Jie teikia pirmenybę Refleksyvus (Emocinis tonas): tai sudaro 32% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 15%.