Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Simon De Vos puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Simon De Vos
The Raising of Lazarus lankoma dažniau nei bet kurį kitą Simon De Vos kūrinį: 100 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 33% visų peržiūrėtų darbų. Allegorical Scene (detail) ir Village procession. užbaia podiumo trio. Iš viso Simon De Vos sukvietė 400 apsilankymų: 200 – artistiaus puslapyje ir 200 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Rugs 2026 lankytojų buvo 100% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 300 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Subtili spalva (Spalvų nasyginimas) sulaukia 100% lankytojų, nors sudaro tik 54% katalogo dalį.
3 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Simon De Vos darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 3 kūrinių Simon De Vos buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Simon De Vos puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 200 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Simon De Vos darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Simon De Vos lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 69,2% | 33,3% |
| Švelnus šešėlis | 30,8% | 66,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 0,0% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 38,5% | 0,0% |
| Subtili spalva | 53,8% | 100,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 7,7% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 53,8% | 33,3% |
| Subalansuota | 46,2% | 66,7% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 30,8% | 0,0% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 53,8% | 66,7% |
| Pareiškimas | 15,4% | 33,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 15,4% | 33,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 15,4% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 15,4% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 53,8% | 66,7% |
| Suvarta paletė | 0,0% | 0,0% |
Kaip populiariausi Simon De Vos darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merry Company | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Raising of Lazarus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Israelites after Crossi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegorical Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegorical Scene (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of St. Philip… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of the Five Senses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Garland of Flowers Surrou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Return of the Prodigal Son. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village procession. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Simon De Vos dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 200 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Simon De Vos lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 200 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 300 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 400 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 400 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
Simon De Vos: greiti atsakymai
Kuri Simon De Vos kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai The Raising of Lazarus: 100 apsilankymų, tai 33% peržiūrų iš viso Simon De Vos peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 3 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Simon De Vos puslapį?
- 400 per past twelve months, iš kurių 200 – menedžerio puslapyje ir 200 – individualiuose darbuose.
Ar yra Simon De Vos kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 100% lankytų lankytų katalogo 54% dalies.