Sheila Catherine Bownas Populiarumo ir lankytojų statistika

1925 – 2007

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Sheila Catherine Bownas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Sheila Catherine Bownas apžauksme

Per pastaruosius dvylika mėnesių Sheila Catherine Bownas darbas Pattern design SB 477 buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 200 peržiūrų, užėjęs 22% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Pattern design SB 360 ir Pattern design SB 1468. Iš viso Sheila Catherine Bownas lankė 900 kartų: 300 kartų lankyta pagrindinėje Sheila Catherine Bownas pusėje ir 600 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas šiek tiek slindo: lankytojų skaičius sumažėjo 75% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 400. Lankytojai skliaidžia į Švelnus šešėlis (Švytėjimas): tokios darbai, sudarantys 26% meno kūrinio katalogo, sulaukia 67% apsilankymų.

6 dažniausiai peržiūrimiausi Sheila Catherine Bownas darbai

Štai 6 darbų autoriaus Sheila Catherine Bownas, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.

  1. Pattern design SB 477 1 Pattern design SB 477, 1970 200 lankytojų · 22,2%
  2. Pattern design SB 360 2 Pattern design SB 360, 1970 200 lankytojų · 22,2%
  3. Pattern design SB 1468 3 Pattern design SB 1468, 1975 200 lankytojų · 22,2%
  4. Pattern design SB 330 4 Pattern design SB 330, 1970 100 lankytojų · 11,1%
  5. Pattern design SB 208 5 Pattern design SB 208, 1960 100 lankytojų · 11,1%
  6. Pattern design (untitled) 6 Pattern design (untitled), 1980 100 lankytojų · 11,1%

Kiek žmonių lanko Sheila Catherine Bownas puslapį kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 2026100300
Rugp 2026200200
Rugs 20260100

Kiek dažnai žiūrimi Sheila Catherine Bownas darbus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Sheila Catherine Bownas darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Pattern design SB 301000000000000
Pattern design (untitled)00000000010000
Pattern design SB 1482000000000000
Pattern design SB 471000000000000
Pattern design SB 463000000000000
Pattern design SB 33000000000001000
Pattern design SB 14680000000001001000
Pattern design SB 477000000000000
Pattern design SB 1462000000000000
Pattern design SB 3600000000001000100

Kuriomis kalbomis dominuoja Sheila Catherine Bownas lankytojai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kiek lankytojų kasdien aplanko Sheila Catherine Bownas ir kas laukia toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti skaičius
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa100
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa100
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa (prognozė)100
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)0
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)0

Klausimai apie Sheila Catherine Bownas platformoje ArtsDot.com

Kurios Sheila Catherine Bownas kūriniai yra populiariausi?

Pattern design SB 477 yra populiariausias darbas: jį aplankė 200 kartų (22% visų Sheila Catherine Bownas peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 6 dažniausiai peržiūromos dalys.

Kiek žmonių žiūri Sheila Catherine Bownas svetainėje ArtsDot.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių Sheila Catherine Bownas gavo 900 apsilankymų: 300 pusėje autoriaus ir 600 individualių kūrinių puselėse.

Kurių kūrinių domisi Sheila Catherine Bownas lankytojai?

Jie teikia pirmenybę Švelnus šešėlis (Švytėjimas): tai sudaro 67% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 26%.