Roza Bonur lankytojų statistika ir dažniausiai peržiūromos darbai

1822 – 1899

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Roza Bonur puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Trumpoji versija Roza Bonur

The Horse Fair lankoma dažniau nei bet kurį kitą Roza Bonur kūrinį: 900 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 12% visų peržiūrėtų darbų. Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' ir Head of a Donkey užbaia podiumo trio. Iš viso Roza Bonur sukvietė 9.500 apsilankymų: 3.700 – artistiaus puslapyje ir 5.800 – per individualius kūdinius. Tendencija auganti: Rugs 2026 lankytojų buvo 1367% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 4.600 apsilankymų. Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (56%),telefonai (38%) ir planšetės (6%). Išsiskirta viena stilių grupė: Suvarta paletė (Spalvų harmonija) sulaukia 56% lankytojų, nors sudaro tik 26% katalogo dalį.

10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Roza Bonur darbai

Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Roza Bonur buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.

  1. The Horse Fair 1 The Horse Fair, 1852 900 lankytojų · 12,3%
  2. Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 2 Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 900 lankytojų · 12,3%
  3. Head of a Donkey 3 Head of a Donkey 600 lankytojų · 8,2%
  4. The Horse Fair 4 The Horse Fair, 1853 400 lankytojų · 5,5%
  5. Plowing in the Nivernais 5 Plowing in the Nivernais, 1849 400 lankytojų · 5,5%
  6. Lion in a Mountainous Landscape 6 Lion in a Mountainous Landscape, 1880 300 lankytojų · 4,1%
  7. A Limier Briquet Hound 7 A Limier Briquet Hound, 1880 300 lankytojų · 4,1%
  8. Study for ''The Horse Fair'' 8 Study for ''The Horse Fair'' 300 lankytojų · 4,1%
  9. Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur 9 Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur, 2026 300 lankytojų · 4,1%
  10. Weaning the Calves 10 Weaning the Calves, 1879 200 lankytojų · 2,7%

Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Roza Bonur puslapis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100100
Lie 20268003.800
Rugp 2026100200
Rugs 20262.7001.700

Kiek bendrai dėmesio sulaukia Roza Bonur darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip populiariausi Roza Bonur darbai pasižymi tendencijomis per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Horse Fair0000000003000400
The Horse Fair0000000003000100
Weaning the Calves0000000001000100
Plowing in the Nivernais00000000000300
Going to Market000000000000
A Limier Briquet Hound0000000000100200
Highland Raid00000000000100
Cattle at Rest on a Hillsid…000000000000
The Horse Fair (study)000000000000
Sheep by the Sea000000000000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Roza Bonur?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai5.30055,8%
telefonai3.60037,9%
planšetės6006,3%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Roza Bonur dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti šio supiklavos duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Vokiečių1.20046,2%
Prancūzų60023,1%
Anglų2007,7%
Ispanų2007,7%
Švedų2007,7%
Italų1003,8%
Slovakų1003,8%

Kokia yra kasdienė Roza Bonur lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DienaPeržiūros
T 30 Rugs100
K 1 Spa400
P 2 Spa0
Š 3 Spa300
S 4 Spa600
Pr 5 Spa100
A 6 Spa200
T 7 Spa100
K 8 Spa200
P 9 Spa300
Š 10 Spa1.000
S 11 Spa100
Pr 12 Spa100
A 13 Spa400
T 14 Spa400
K 15 Spa300
P 16 Spa200
Š 17 Spa100
S 18 Spa0
Pr 19 Spa100
A 20 Spa200
T 21 Spa (prognozė)100
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)300
S 25 Spa (prognozė)200
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)100
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)300
S 1 Lap (prognozė)100
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)100
K 5 Lap (prognozė)100
P 6 Lap (prognozė)100
Š 7 Lap (prognozė)200
S 8 Lap (prognozė)100
Pr 9 Lap (prognozė)0
A 10 Lap (prognozė)100

Roza Bonur: greiti atsakymai

Kuri Roza Bonur kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Tai The Horse Fair: 900 apsilankymų, tai 12% peržiūrų iš viso Roza Bonur peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.

Kiek lankytojų lankosi Roza Bonur puslapį?

9.500 per past twelve months, iš kurių 3.700 – menedžerio puslapyje ir 5.800 – individualiuose darbuose.

Ar žmonės žiūri į Roza Bonur telefonu ar kompiuteriu?

Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (56%),telefonai (38%) ir planšetės (6%); lyderia kompiuteriai su 56%.

Ar yra Roza Bonur kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?

Taip, Suvarta paletė (Spalvų harmonija): 56% lankytų lankytų katalogo 26% dalies.