Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Robert Tatin puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Robert Tatin: skaičiai keliose eilutėse
Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches yra žvaigždė: 400 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 8% visų Robert Tatin peržiūrų. Toliau yra Arcane VI ir La Belle Epoque. Daugybė menininko puslapio lankytojų (1.300 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (3.600 lankytojų) kartu sudaro 4.900 lankytojų. Susidomėjimas auga: tarp Rugs 2026 ir Spa 2026 lankytojų skaičius padidėjo 200%. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (3.200 lankytojų). Pagal įrenginius: kompiuteriai (65%),telefonai (33%) ir planšetės (2%). Lankytojai renkasi Pareiškimas (Kontrastas) – tai sudaro 35% lankytojų, palygdinti su 22% katalogo dalimi.
Robert Tatin: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia
Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Robert Tatin kūrinys.
-
1
Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches
400 lankytojų · 7,8%
-
2
Arcane VI
400 lankytojų · 7,8%
-
3
La Belle Epoque
400 lankytojų · 7,8%
-
4
Les Mystères de la Femme
300 lankytojų · 5,9%
-
5
Coup de Tête
300 lankytojų · 5,9%
-
6
Sinaï ou Fleur de Lys
300 lankytojų · 5,9%
-
7
Lunaison
200 lankytojų · 3,9%
-
8
Maryvonne Fille de Lune
200 lankytojų · 3,9%
-
9
Le Cirque
200 lankytojų · 3,9%
-
10
Men Dü
200 lankytojų · 3,9%
Kada žmonės lankia Robert Tatin puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 500 | 2.700 |
| Rugp 2026 | 200 | 700 |
| Rugs 2026 | 200 | 0 |
| Spa 2026 | 400 | 200 |
Kada žiūrimos Robert Tatin darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi Robert Tatin lankytojai, lyginant su tuo, ką sukūrė pats menininkas?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 16,0% | 5,9% |
| Švelnus šešėlis | 66,0% | 72,5% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 18,0% | 21,6% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 40,0% | 41,2% |
| Subtili spalva | 30,0% | 35,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 28,0% | 23,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 2,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 94,3% | 89,3% |
| Tamsūs tonai | 5,7% | 7,1% |
| Neutralios spalvos | 0,0% | 3,6% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 46,0% | 45,1% |
| Subalansuota | 50,0% | 54,9% |
| Vividūs | 4,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 4,0% | 2,0% |
| Švelnus | 16,0% | 13,7% |
| Subalansuotas | 12,0% | 11,8% |
| Ryški | 46,0% | 37,2% |
| Pareiškimas | 22,0% | 35,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 40,0% | 43,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 14,0% | 7,8% |
| Subalansuota harmonija | 8,0% | 13,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 26,0% | 29,4% |
| Suvarta paletė | 12,0% | 5,9% |
Kokie yra pagrindiniai Robert Tatin darbai, mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Les Mystères de la Femme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Le Cirque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maryvonne Fille de Lune | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Arcane VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Centaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Jean de Luz Porte Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carnaval de Rio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Café de Flore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kokie įrenginiai naudojami Robert Tatin auditorijos?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duombų lentelė
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.200 | 65,3% |
| telefonai | 1.600 | 32,7% |
| planšetės | 100 | 2,0% |
Kurisomis kalbomis kalba Robert Tatin auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duombų lentelė
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 300 | 100,0% |
Kiek kasdienių apsilankymų turi Robert Tatin ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 100 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 100 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 1.000 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 200 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 100 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 200 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 100 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 200 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 100 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 200 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Robert Tatin
Kurių Robert Tatin kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?
- Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches pirmiausia, su 400 apsilankymų arba 8% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.
Kokia Robert Tatin auditorija ArtsDot.com?
- 4.900 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.300 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 3.600 lankytojų – jo kūrinius.
Iš kurių įrenginių ateina Robert Tatin auditorija?
- Auditorija renkasi iš kompiuteriai (65%),telefonai (33%) ir planšetės (2%); kompiuteriai generuoja 65% apsilankymų.
Kurios Robert Tatin darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, pažymėti žanru Pareiškimas (Kontrastas), užima 35% lankytojų, nors sudaro tik 22% katalogo.