Robert Campin Auditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com

1375 – 1444

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Robert Campin puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Robert Campin: skaičiai keliose eilutėse

Mérode Altarpiece yra žvaigždė: 1.800 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 20% visų Robert Campin peržiūrų. Toliau yra The Nativity (detail) ir Mérode Altarpiece (Nativity). Daugybė menininko puslapio lankytojų (1.800 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (7.500 lankytojų) kartu sudaro 9.300 lankytojų. Susidomėjimas auga: tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026 lankytojų skaičius padidėjo 36%. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (6.200 lankytojų). Pagal įrenginius: kompiuteriai (86%),telefonai (11%) ir planšetės (3%). Lankytojai renkasi Raminanti (Nuotaika) – tai sudaro 51% lankytojų, palygdinti su 21% katalogo dalimi.

Robert Campin: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia

Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Robert Campin kūrinys.

  1. Mérode Altarpiece 1 Mérode Altarpiece, 1427 1.800 lankytojų · 19,6%
  2. The Nativity (detail) 2 The Nativity (detail), 1425 500 lankytojų · 5,4%
  3. Mérode Altarpiece (Nativity) 3 Mérode Altarpiece (Nativity), 1427 400 lankytojų · 4,3%
  4. Madonna by a Grassy Bank 4 Madonna by a Grassy Bank, 1425 400 lankytojų · 4,3%
  5. Mérode Altarpiece 5 Mérode Altarpiece, 1427 400 lankytojų · 4,3%
  6. Virgin and Child in an Interior 6 Virgin and Child in an Interior, 1435 300 lankytojų · 3,3%
  7. Madonna with the Child by a Fireplace 7 Madonna with the Child by a Fireplace, 1433 300 lankytojų · 3,3%
  8. St Veronica (detail) 8 St Veronica (detail), 1410 300 lankytojų · 3,3%
  9. Portrait of a Fat Man 9 Portrait of a Fat Man, 1430 300 lankytojų · 3,3%
  10. The Crucified Thief 10 The Crucified Thief, 1410 300 lankytojų · 3,3%

Kada žmonės lankia Robert Campin puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026300200
Lie 20261.0005.200
Rugp 2026200900
Rugs 20263001.200

Kada žiūrimos Robert Campin darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kokie yra pagrindiniai Robert Campin darbai, mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Mérode Altarpiece000000000200300300
Mérode Altarpiece (Nativity)000000000100200100
The Mérode Altarpiece00000000010000
The Werl Altarpiece (detail)0000000001000100
Mérode Altarpiece00000000030000
Mérode Altarpiece (detail)00000000020000
Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
Madonna with the Child (det…000000000000
Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
Mérode Altarpiece (left win…000000000000

Kokie įrenginiai naudojami Robert Campin auditorijos?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai8.00086,0%
telefonai1.00010,8%
planšetės3003,2%

Kurisomis kalbomis kalba Robert Campin auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Ispanų50033,3%
Anglų40026,7%
Prancūzų20013,3%
Čekų1006,7%
Japonų1006,7%
Rumunų1006,7%
Chinese1006,7%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Robert Campin ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
Pr 5 Spa100
A 6 Spa100
T 7 Spa100
K 8 Spa500
P 9 Spa100
Š 10 Spa100
S 11 Spa600
Pr 12 Spa100
A 13 Spa400
T 14 Spa900
K 15 Spa400
P 16 Spa100
Š 17 Spa200
S 18 Spa300
Pr 19 Spa0
A 20 Spa200
T 21 Spa300
K 22 Spa300
P 23 Spa200
Š 24 Spa0
S 25 Spa700
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)400
K 29 Spa (prognozė)400
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)100
S 1 Lap (prognozė)500
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)400
K 5 Lap (prognozė)400
P 6 Lap (prognozė)100
Š 7 Lap (prognozė)100
S 8 Lap (prognozė)500
Pr 9 Lap (prognozė)100
A 10 Lap (prognozė)200
T 11 Lap (prognozė)400
K 12 Lap (prognozė)400
P 13 Lap (prognozė)100
Š 14 Lap (prognozė)100
S 15 Lap (prognozė)500

Ką žmonės klausia apie Robert Campin

Kurių Robert Campin kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?

Mérode Altarpiece pirmiausia, su 1.800 apsilankymų arba 20% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.

Kokia Robert Campin auditorija ArtsDot.com?

9.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.800 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 7.500 lankytojų – jo kūrinius.

Iš kurių įrenginių ateina Robert Campin auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (86%),telefonai (11%) ir planšetės (3%); kompiuteriai generuoja 86% apsilankymų.

Kurios Robert Campin darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, pažymėti žanru Raminanti (Nuotaika), užima 51% lankytojų, nors sudaro tik 21% katalogo.