Remedios Varo lankytojų statistika ir dažniausiai peržiūromos darbai

1908 – 1963

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Remedios Varo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Trumpoji versija Remedios Varo

The call lankoma dažniau nei bet kurį kitą Remedios Varo kūrinį: 3.500 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 8% visų peržiūrėtų darbų. Embroidering the Earth's mantle ir Cats' Paradise užbaia podiumo trio. Iš viso Remedios Varo sukvietė 56.400 apsilankymų: 17.700 – artistiaus puslapyje ir 38.700 – per individualius kūdinius. Tendencija auganti: Rugs 2026 lankytojų buvo 93% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 25.600 apsilankymų. Svetainė buvo skaičiuota Italų (20%),Švedų (17%) ir Ispanų (13%) kalbomis. Auditorija pasiskirstyta po Švedija (26%),Italija (15%) ir Meksika (15%). Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (56%),telefonai (40%) ir planšetės (4%). Išsiskirta viena stilių grupė: Žemiški tonai (Spalvų paletė) sulaukia 28% lankytojų, nors sudaro tik 13% katalogo dalį.

10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Remedios Varo darbai

Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Remedios Varo buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.

  1. The call 1 The call 3.500 lankytojų · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3.000 lankytojų · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1.800 lankytojų · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1.700 lankytojų · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1.600 lankytojų · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1.300 lankytojų · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1.200 lankytojų · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1.200 lankytojų · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1.100 lankytojų · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1.100 lankytojų · 2,5%

Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Remedios Varo puslapis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026200400
Lie 20266.30019.300
Rugp 20262.6007.700
Rugs 20268.60011.300

Kiek bendrai dėmesio sulaukia Remedios Varo darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip populiariausi Remedios Varo darbai pasižymi tendencijomis per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001.200
Icon 1000000000200100300
The farewell000000000400200500
Vegetarian vampire0000000005000800
Find0000000006000400
Harmony0000000007000200
Breaking the vicious circle0000000000400300
Star catcher0000000002000300
Mimicry0000000002000100
The call0000000006009001.400

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Remedios Varo?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai31.60056,0%
telefonai22.30039,5%
planšetės2.5004,4%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Remedios Varo dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti šio supiklavos duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų2.40019,7%
Švedų2.10017,2%
Ispanų1.60013,1%
Anglų1.40011,5%
Protugalų1.40011,5%
Rusų6004,9%
Vokiečių4003,3%
Čekų3002,5%
Vengrų3002,5%
Lietuvių3002,5%

Kokia yra kasdienė Remedios Varo lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DienaPeržiūros
S 27 Rugs1.400
Pr 28 Rugs700
A 29 Rugs800
T 30 Rugs600
K 1 Spa800
P 2 Spa1.400
Š 3 Spa900
S 4 Spa2.700
Pr 5 Spa2.200
A 6 Spa700
T 7 Spa2.500
K 8 Spa1.300
P 9 Spa1.300
Š 10 Spa500
S 11 Spa900
Pr 12 Spa1.300
A 13 Spa900
T 14 Spa500
K 15 Spa900
P 16 Spa1.400
Š 17 Spa2.600
S 18 Spa (prognozė)1.800
Pr 19 Spa (prognozė)1.500
A 20 Spa (prognozė)800
T 21 Spa (prognozė)1.300
K 22 Spa (prognozė)1.100
P 23 Spa (prognozė)1.500
Š 24 Spa (prognozė)1.400
S 25 Spa (prognozė)1.900
Pr 26 Spa (prognozė)1.600
A 27 Spa (prognozė)900
T 28 Spa (prognozė)1.400
K 29 Spa (prognozė)1.100
P 30 Spa (prognozė)1.600
Š 31 Spa (prognozė)1.500
S 1 Lap (prognozė)2.000
Pr 2 Lap (prognozė)1.700
A 3 Lap (prognozė)1.000
T 4 Lap (prognozė)1.400
K 5 Lap (prognozė)1.200
P 6 Lap (prognozė)1.600
Š 7 Lap (prognozė)1.600

Remedios Varo: greiti atsakymai

Kuri Remedios Varo kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Tai The call: 3.500 apsilankymų, tai 8% peržiūrų iš viso Remedios Varo peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.

Kiek lankytojų lankosi Remedios Varo puslapį?

56.400 per past twelve months, iš kurių 17.700 – menedžerio puslapyje ir 38.700 – individualiuose darbuose.

Ar žmonės žiūri į Remedios Varo telefonu ar kompiuteriu?

Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (56%),telefonai (40%) ir planšetės (4%); lyderia kompiuteriai su 56%.

Ar žmonės skaito apie Remedios Varo keliais kalbos?

Taip: Italų (20%),Švedų (17%) ir Ispanų (13%). Italų yra pirmoji su 20% dalimi.

Ar yra Remedios Varo kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?

Taip, Žemiški tonai (Spalvų paletė): 28% lankytų lankytų katalogo 13% dalies.