Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Pjer Alečinskis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Pjer Alečinskis
Untitled (881) lankoma dažniau nei bet kurį kitą Pjer Alečinskis kūrinį: 500 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 50% visų peržiūrėtų darbų. Harpo ir Untitled (724) užbaia podiumo trio. Iš viso Pjer Alečinskis sukvietė 900 apsilankymų: 100 – artistiaus puslapyje ir 800 – per individualius kūdinius. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 900 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas) sulaukia 90% lankytojų, nors sudaro tik 31% katalogo dalį.
4 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Pjer Alečinskis darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 4 kūrinių Pjer Alečinskis buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Pjer Alečinskis puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 800 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Pjer Alečinskis darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Pjer Alečinskis lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 7,7% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 38,5% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 30,8% | 90,0% |
| Šviesus | 23,1% | 10,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 38,5% | 20,0% |
| Subtili spalva | 30,8% | 80,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 23,1% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 7,7% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 45,5% | 100,0% |
| Žemiški tonai | 36,4% | 0,0% |
| Monochrominis | 9,1% | 0,0% |
| Pastelinės spalvos | 9,1% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 30,8% | 10,0% |
| Subalansuota | 53,8% | 90,0% |
| Vividūs | 15,4% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 7,7% | 0,0% |
| Švelnus | 15,4% | 30,0% |
| Subalansuotas | 7,7% | 0,0% |
| Ryški | 0,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 69,2% | 70,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 30,8% | 40,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 30,8% | 50,0% |
| Subalansuota harmonija | 7,7% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 7,7% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 23,1% | 10,0% |
Kaip populiariausi Pjer Alečinskis darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Hairdresser (Le coiffeu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harpo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumbled Ephemerides | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Particular Gravitation (Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (753) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (992) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (249) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (945) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (904) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Pjer Alečinskis dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Pjer Alečinskis lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 100 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 100 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 100 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 100 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 100 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 100 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 100 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 28 Lap (prognozė) | 100 |
Pjer Alečinskis: greiti atsakymai
Kuri Pjer Alečinskis kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Untitled (881): 500 apsilankymų, tai 50% peržiūrų iš viso Pjer Alečinskis peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 4 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Pjer Alečinskis puslapį?
- 900 per past twelve months, iš kurių 100 – menedžerio puslapyje ir 800 – individualiuose darbuose.
Ar yra Pjer Alečinskis kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas): 90% lankytų lankytų katalogo 31% dalies.