Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Peter Von Hess puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Peter Von Hess
Am Chiemsee lankoma dažniau nei bet kurį kitą Peter Von Hess kūrinį: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 27% visų peržiūrėtų darbų. Der Räuber Barbone Verteidigt Sich Gegen Soldaten ir The German Painter Peter Von Hess užbaia podiumo trio. Iš viso Peter Von Hess sukvietė 1.400 apsilankymų: 300 – artistiaus puslapyje ir 1.100 – per individualius kūdinius. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 900 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Neutralios spalvos (Spalvų paletė) sulaukia 71% lankytojų, nors sudaro tik 38% katalogo dalį.
8 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Peter Von Hess darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 8 kūrinių Peter Von Hess buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
Am Chiemsee
300 lankytojų · 27,3%
-
2
Der Räuber Barbone Verteidigt Sich Gegen Soldaten
200 lankytojų · 18,2%
-
3
The German Painter Peter Von Hess
100 lankytojų · 9,1%
-
4
Sankt Leonhardsfest In Fischhausen Am Schliersee
100 lankytojų · 9,1%
-
5
Palicar Troops
100 lankytojų · 9,1%
-
6
Athanasios Kanakaris
100 lankytojų · 9,1%
-
7
Painting Of Laskarina Bouboulina
100 lankytojų · 9,1%
-
8
The Battle Of Berga
100 lankytojų · 9,1%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Peter Von Hess puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 600 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 500 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Peter Von Hess darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Peter Von Hess lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 8,3% | 9,1% |
| Švelnus šešėlis | 22,2% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 50,0% | 54,5% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 16,7% | 36,4% |
| Šviesus | 2,8% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 41,7% | 36,4% |
| Subtili spalva | 38,9% | 18,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 19,4% | 45,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 53,8% | 28,6% |
| Neutralios spalvos | 38,5% | 71,4% |
| Tamsūs tonai | 7,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 38,9% | 36,4% |
| Subalansuota | 58,3% | 63,6% |
| Vividūs | 2,8% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 22,2% | 27,3% |
| Subalansuotas | 5,6% | 0,0% |
| Ryški | 19,4% | 18,2% |
| Pareiškimas | 52,8% | 54,5% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 22,2% | 9,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 13,9% | 9,1% |
| Subalansuota harmonija | 8,3% | 9,1% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 27,8% | 27,3% |
| Suvarta paletė | 27,8% | 45,5% |
Kaip populiariausi Peter Von Hess darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morning in Partenkirchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Front of an Inn in Tivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasant Family in Tivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel near Marino in the A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wallachian Horse Capture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Horse Catche… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farewell to the Osteria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian inn - people callin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Greek Countryfolk on the Se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldiers + fortune-teller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Peter Von Hess dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Peter Von Hess lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 100 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 100 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 100 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 100 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Peter Von Hess: greiti atsakymai
Kuri Peter Von Hess kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Am Chiemsee: 300 apsilankymų, tai 27% peržiūrų iš viso Peter Von Hess peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 8 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Peter Von Hess puslapį?
- 1.400 per past twelve months, iš kurių 300 – menedžerio puslapyje ir 1.100 – individualiuose darbuose.
Ar yra Peter Von Hess kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Neutralios spalvos (Spalvų paletė): 71% lankytų lankytų katalogo 38% dalies.