Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Peeter Neeffs Jaunesysis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Peeter Neeffs Jaunesysis apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Peeter Neeffs Jaunesysis darbas Interior of St Bavo, Haarlem buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 400 peržiūrų, užėjęs 29% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 ir 208l13033 - (6VRWK). Iš viso Peeter Neeffs Jaunesysis lankė 2.300 kartų: 900 kartų lankyta pagrindinėje Peeter Neeffs Jaunesysis pusėje ir 1.400 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas šiek tiek slindo: lankytojų skaičius sumažėjo 100% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 1.900. Lankytojai skliaidžia į Raminanti (Kontrastas): tokios darbai, sudarantys 38% meno kūrinio katalogo, sulaukia 57% apsilankymų.
9 dažniausiai peržiūrimiausi Peeter Neeffs Jaunesysis darbai
Štai 9 darbų autoriaus Peeter Neeffs Jaunesysis, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 lankytojų · 28,6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 lankytojų · 14,3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 lankytojų · 14,3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 lankytojų · 7,1%
-
5
Šventoje švėsti į katedros vidų
100 lankytojų · 7,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 lankytojų · 7,1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 lankytojų · 7,1%
-
8
Een kerkinterieur
100 lankytojų · 7,1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 lankytojų · 7,1%
Kiek žmonių lanko Peeter Neeffs Jaunesysis puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 200 | 100 |
| Lie 2026 | 600 | 1.300 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek dažnai žiūrimi Peeter Neeffs Jaunesysis darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Peeter Neeffs Jaunesysis lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 56,2% | 64,3% |
| Švelnus šešėlis | 37,5% | 28,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 6,2% | 7,1% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 25,0% | 14,3% |
| Subtili spalva | 25,0% | 28,6% |
| Subtilus ir subalansuotas | 43,8% | 50,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 6,2% | 7,1% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 83,3% | 90,0% |
| Tamsūs tonai | 8,3% | 10,0% |
| Monochrominis | 8,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 43,8% | 42,9% |
| Subalansuota | 56,2% | 57,1% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 37,5% | 57,1% |
| Švelnus | 31,2% | 21,4% |
| Subalansuotas | 6,2% | 0,0% |
| Ryški | 6,2% | 0,0% |
| Pareiškimas | 18,8% | 21,4% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 12,5% | 7,1% |
| Subalansuota harmonija | 6,2% | 7,1% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 12,5% | 14,3% |
| Suvarta paletė | 68,8% | 71,4% |
Kurios Peeter Neeffs Jaunesysis darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Šventoje švėsti į katedros… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Peeter Neeffs Jaunesysis lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek lankytojų kasdien aplanko Peeter Neeffs Jaunesysis ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 100 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 100 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 200 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 200 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
Klausimai apie Peeter Neeffs Jaunesysis platformoje ArtsDot.com
Kurios Peeter Neeffs Jaunesysis kūriniai yra populiariausi?
- Interior of St Bavo, Haarlem yra populiariausias darbas: jį aplankė 400 kartų (29% visų Peeter Neeffs Jaunesysis peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 9 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Peeter Neeffs Jaunesysis svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Peeter Neeffs Jaunesysis gavo 2.300 apsilankymų: 900 pusėje autoriaus ir 1.400 individualių kūrinių puselėse.
Kurių kūrinių domisi Peeter Neeffs Jaunesysis lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Raminanti (Kontrastas): tai sudaro 57% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 38%.