Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Pavlas Makovas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Pavlas Makovas: skaičiai keliose eilutėse
Itinerario 13 yra žvaigždė: 300 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 12% visų Pavlas Makovas peržiūrų. Toliau yra Tablecloth with Sunflower ir S.M. Garden. Daugybė menininko puslapio lankytojų (300 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (2.300 lankytojų) kartu sudaro 2.600 lankytojų. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (2.400 lankytojų). Lankytojai renkasi Pareiškimas (Kontrastas) – tai sudaro 69% lankytojų, palygdinti su 52% katalogo dalimi.
Pavlas Makovas: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia
Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Pavlas Makovas kūrinys.
-
1
Itinerario 13, 2020
300 lankytojų · 11,5%
-
2
Tablecloth with Sunflower, 2007
200 lankytojų · 7,7%
-
3
S.M. Garden, 2019
200 lankytojų · 7,7%
-
4
Neighbourhood -5, 2018
100 lankytojų · 3,8%
-
5
Delta, 2020
100 lankytojų · 3,8%
-
6
Neighbourhood -4, 2018
100 lankytojų · 3,8%
-
7
A page from Abracadabra 2, 2020
100 lankytojų · 3,8%
-
8
A page from Abracadabra 1, 2020
100 lankytojų · 3,8%
-
9
Ei (a page from Abracadabra), 2020
100 lankytojų · 3,8%
-
10
Ukrainian Alphabet, 2011
100 lankytojų · 3,8%
Kada žmonės lankia Pavlas Makovas puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 2.200 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
Kada žiūrimos Pavlas Makovas darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi Pavlas Makovas lankytojai, lyginant su tuo, ką sukūrė pats menininkas?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 2,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 8,0% | 3,9% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 32,0% | 26,9% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 36,0% | 38,5% |
| Šviesus | 22,0% | 30,8% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 88,0% | 96,2% |
| Subtili spalva | 6,0% | 3,9% |
| Subtilus ir subalansuotas | 2,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 2,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 2,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 72,1% | 87,5% |
| Žemiški tonai | 18,6% | 12,5% |
| Pastelinės spalvos | 4,7% | 0,0% |
| Tamsūs tonai | 2,3% | 0,0% |
| Monochrominis | 2,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 88,0% | 96,2% |
| Subalansuota | 8,0% | 3,9% |
| Vividūs | 4,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 4,0% | 0,0% |
| Švelnus | 10,0% | 15,4% |
| Subalansuotas | 10,0% | 0,0% |
| Ryški | 24,0% | 15,4% |
| Pareiškimas | 52,0% | 69,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 8,0% | 7,7% |
| Švelniai suderinta paletė | 16,0% | 15,4% |
| Subalansuota harmonija | 8,0% | 7,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 32,0% | 30,8% |
| Suvarta paletė | 36,0% | 38,5% |
Kokie yra pagrindiniai Pavlas Makovas darbai, mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neighbourhood -5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Milky Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon and well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Г | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Donrosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anticipation (colour insert… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "T" variant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukrainian Alphabet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A page from Abracadabra 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Neighbourhood -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kurisomis kalbomis kalba Pavlas Makovas auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duombų lentelė
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Suomių | 100 | 100,0% |
Kiek kasdienių apsilankymų turi Pavlas Makovas ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 100 |
| T 30 Rugs | 100 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 100 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 100 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Pavlas Makovas
Kurių Pavlas Makovas kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?
- Itinerario 13 pirmiausia, su 300 apsilankymų arba 12% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.
Kokia Pavlas Makovas auditorija ArtsDot.com?
- 2.600 lankytojų per dvylika mėnesių: 300 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 2.300 lankytojų – jo kūrinius.
Kurios Pavlas Makovas darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, pažymėti žanru Pareiškimas (Kontrastas), užima 69% lankytojų, nors sudaro tik 52% katalogo.