Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Paul Signac puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Paul Signac apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Paul Signac darbas Pušis ties Sent Tropezu buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 3.100 peržiūrų, užėjęs 7% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Pusryčiai (Mėsinė) ir The Lighthouse, Saint-Tropez. Iš viso Paul Signac lankė 47.700 kartų: 6.200 kartų lankyta pagrindinėje Paul Signac pusėje ir 41.500 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 130%, nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 31.800. Žmonės skaito apie Paul Signac Vokiečių (21%),Anglų (15%) ir Italų (13%) kalbomis. Žmonės naršo naudojami kompiuteriai (85%),telefonai (13%) ir planšetės (2%). Lankytojai skliaidžia į Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): tokios darbai, sudarantys 16% meno kūrinio katalogo, sulaukia 31% apsilankymų.
10 dažniausiai peržiūrimiausi Paul Signac darbai
Štai 10 darbų autoriaus Paul Signac, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
200
1.200
Lie 2026
2.400
29.400
Rugp 2026
300
4.100
Rugs 2026
3.300
6.800
Kiek dažnai žiūrimi Paul Signac darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Paul Signac lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Raminanti
66,7%
79,0%
Ramybė
25,0%
9,1%
Nostagiška aura
0,0%
8,8%
Elegantiška
8,3%
2,1%
Klasika
0,0%
0,4%
Dramatiškumas
0,0%
0,4%
Įkvepiantis
0,0%
0,4%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Raminantis
75,0%
71,9%
Raminantis
16,7%
13,3%
Refleksyvus
8,3%
12,3%
Nostalgiška
0,0%
1,8%
Energiškas
0,0%
0,4%
Melancholiškas
0,0%
0,4%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
2,0%
0,0%
Švelnus šešėlis
2,0%
2,2%
Švelni apšvietimo intensyvumas
16,0%
30,7%
Šviesos intensyvumas: ryški
42,0%
39,0%
Šviesus
38,0%
28,1%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
34,0%
14,3%
Subtili spalva
30,0%
31,8%
Subtilus ir subalansuotas
26,0%
38,1%
Ryški spalvų išraiška
10,0%
15,8%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Neutralios spalvos
75,6%
70,6%
Žemiški tonai
8,9%
15,8%
Pastelinės spalvos
13,3%
8,5%
Tamsūs tonai
2,2%
2,8%
Metaliniai atspindžiai
0,0%
1,0%
Gamta
0,0%
1,0%
Monochrominis
0,0%
0,2%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
16,0%
6,3%
Subalansuota
60,0%
55,8%
Vividūs
24,0%
37,9%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
32,0%
18,0%
Švelnus
32,0%
26,8%
Subalansuotas
4,0%
14,1%
Ryški
20,0%
17,8%
Pareiškimas
12,0%
23,4%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
42,0%
51,3%
Švelniai suderinta paletė
26,0%
11,7%
Subalansuota harmonija
10,0%
14,3%
Stiprus spalvų vientisumas
18,0%
19,5%
Suvarta paletė
4,0%
3,2%
Kurios Paul Signac darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Pušis ties Sent Tropezu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.600
200
700
Pusryčiai (Mėsinė)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
1.200
Boulevard de Clichy 1886
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Two Cypresses, Mistral, Opu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
500
The dining room, Opus 152
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Capo de Noli
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
0
Notre-Dame-de-la-Garde (La…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
Riverbank, Les Andelys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Portrait of Felix Feneon, O…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Papal Palace, Avignon,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
Kokius įrenginius naudoja Paul Signac lankytojai?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti skaičius
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
40.400
84,7%
telefonai
6.400
13,4%
planšetės
900
1,9%
Kuriomis kalbomis dominuoja Paul Signac lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Vokiečių
1.300
21,0%
Anglų
900
14,5%
Italų
800
12,9%
Ispanų
700
11,3%
Olandų
600
9,7%
Lenkų
500
8,1%
Chinese
400
6,5%
Čekų
300
4,8%
Japonų
200
3,2%
Arabų
100
1,6%
Kiek lankytojų kasdien aplanko Paul Signac ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
Diena
Peržiūros
S 27 Rugs
500
Pr 28 Rugs
1.100
A 29 Rugs
800
T 30 Rugs
600
K 1 Spa
900
P 2 Spa
200
Š 3 Spa
600
S 4 Spa
600
Pr 5 Spa
1.100
A 6 Spa
0
T 7 Spa
1.700
K 8 Spa
2.000
P 9 Spa
1.200
Š 10 Spa
600
S 11 Spa
800
Pr 12 Spa
500
A 13 Spa
800
T 14 Spa
900
K 15 Spa
600
P 16 Spa
800
Š 17 Spa
1.300
S 18 Spa (prognozė)
700
Pr 19 Spa (prognozė)
900
A 20 Spa (prognozė)
600
T 21 Spa (prognozė)
1.100
K 22 Spa (prognozė)
1.200
P 23 Spa (prognozė)
800
Š 24 Spa (prognozė)
900
S 25 Spa (prognozė)
700
Pr 26 Spa (prognozė)
1.000
A 27 Spa (prognozė)
600
T 28 Spa (prognozė)
1.200
K 29 Spa (prognozė)
1.300
P 30 Spa (prognozė)
800
Š 31 Spa (prognozė)
900
S 1 Lap (prognozė)
700
Pr 2 Lap (prognozė)
1.000
A 3 Lap (prognozė)
600
T 4 Lap (prognozė)
1.200
K 5 Lap (prognozė)
1.400
P 6 Lap (prognozė)
800
Š 7 Lap (prognozė)
1.000
Klausimai apie Paul Signac platformoje ArtsDot.com
Kurios Paul Signac kūriniai yra populiariausi?
Pušis ties Sent Tropezu yra populiariausias darbas: jį aplankė 3.100 kartų (7% visų Paul Signac peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 10 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Paul Signac svetainėje ArtsDot.com?
Per pastaruosius dvylika mėnesių Paul Signac gavo 47.700 apsilankymų: 6.200 pusėje autoriaus ir 41.500 individualių kūrinių puselėse.
Per kuriais įrenginiais lankytojai naršo Paul Signac turinio?
Daugiausia – kompiuteriai (85%),telefonai (13%) ir planšetės (2%): 85% apsilankymų atvyksta iš kompiuteriai.
Kuriomis kalbomis žmonės skaito apie Paul Signac?
Dažiausiai naudojamos kalbos yra Vokiečių (21%),Anglų (15%) ir Italų (13%). Lyderių grupėje yra Vokiečių, kurį renkasi 21% lankytojų.
Kurių kūrinių domisi Paul Signac lankytojai?
Jie teikia pirmenybę Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): tai sudaro 31% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 16%.