Paul Delvaux Auditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com

1897 – 1994

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Paul Delvaux puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Paul Delvaux: skaičiai keliose eilutėse

A SirenIn Full Moonlight yra žvaigždė: 4.800 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 13% visų Paul Delvaux peržiūrų. Toliau yra Mieganti Venera ir Naktinis traukinys. Daugybė menininko puslapio lankytojų (6.300 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (22.800 lankytojų) kartu sudaro 29.100 lankytojų. Interesas sumaigo 12% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (17.000 lankytojų). Auditorijos pagrindinės kalbos: Prancūzų (50%),Anglų (10%) ir Olandų (10%). Auditorijos pagrindinės šalys: Belgija (79%),Pietų Korėja (6%) ir Austrija (3%). Pagal įrenginius: kompiuteriai (76%),telefonai (21%) ir planšetės (4%). Lankytojai renkasi Tamsus (Švytėjimas) – tai sudaro 53% lankytojų, palygdinti su 12% katalogo dalimi.

Paul Delvaux: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia

Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Paul Delvaux kūrinys.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4.800 lankytojų · 12,9%
  2. Mieganti Venera 2 Mieganti Venera, 1944 3.200 lankytojų · 8,6%
  3. Naktinis traukinys 3 Naktinis traukinys, 1947 2.500 lankytojų · 6,7%
  4. Mieganti Venera 4 Mieganti Venera, 1943 1.600 lankytojų · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 lankytojų · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 lankytojų · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 lankytojų · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 lankytojų · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 lankytojų · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 lankytojų · 1,6%

Kada žmonės lankia Paul Delvaux puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100700
Lie 20261.80015.200
Rugp 20266005.400
Rugs 20263.8001.500

Kada žiūrimos Paul Delvaux darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kokie yra pagrindiniai Paul Delvaux darbai, mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Mieganti Venera0000000001.40000
Naktinis traukinys0000000009004000
Mieganti Venera0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Kokie įrenginiai naudojami Paul Delvaux auditorijos?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai22.00075,6%
telefonai6.00020,6%
planšetės1.1003,8%

Kurisomis kalbomis kalba Paul Delvaux auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Prancūzų2.90050,0%
Anglų60010,3%
Olandų60010,3%
Korėjiečių4006,9%
Švedų4006,9%
Ispanų3005,2%
Italų2003,4%
Čekų1001,7%
Vokiečių1001,7%
Protugalų1001,7%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Paul Delvaux ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
P 25 Rugs300
Š 26 Rugs700
S 27 Rugs1.600
Pr 28 Rugs1.500
A 29 Rugs700
T 30 Rugs900
K 1 Spa100
P 2 Spa500
Š 3 Spa300
S 4 Spa900
Pr 5 Spa400
A 6 Spa100
T 7 Spa300
K 8 Spa400
P 9 Spa400
Š 10 Spa700
S 11 Spa1.100
Pr 12 Spa700
A 13 Spa3.900
T 14 Spa1.200
K 15 Spa600
P 16 Spa (prognozė)700
Š 17 Spa (prognozė)1.000
S 18 Spa (prognozė)2.000
Pr 19 Spa (prognozė)1.500
A 20 Spa (prognozė)2.700
T 21 Spa (prognozė)1.400
K 22 Spa (prognozė)600
P 23 Spa (prognozė)700
Š 24 Spa (prognozė)1.100
S 25 Spa (prognozė)2.200
Pr 26 Spa (prognozė)1.600
A 27 Spa (prognozė)2.900
T 28 Spa (prognozė)1.500
K 29 Spa (prognozė)700
P 30 Spa (prognozė)800
Š 31 Spa (prognozė)1.100
S 1 Lap (prognozė)2.400
Pr 2 Lap (prognozė)1.800
A 3 Lap (prognozė)3.200
T 4 Lap (prognozė)1.600
K 5 Lap (prognozė)700

Ką žmonės klausia apie Paul Delvaux

Kurių Paul Delvaux kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?

A SirenIn Full Moonlight pirmiausia, su 4.800 apsilankymų arba 13% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.

Kokia Paul Delvaux auditorija ArtsDot.com?

29.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 6.300 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 22.800 lankytojų – jo kūrinius.

Iš kurių įrenginių ateina Paul Delvaux auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (76%),telefonai (21%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 76% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Paul Delvaux auditorija?

Prancūzų (50%),Anglų (10%) ir Olandų (10%). Pagrindinė kalba – Prancūzų, ja naudojasi 50% lankytojų.

Kurios Paul Delvaux darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, pažymėti žanru Tamsus (Švytėjimas), užima 53% lankytojų, nors sudaro tik 12% katalogo.