Paul DelvauxAuditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com
1897
–
1994
Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Paul Delvaux puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Paul Delvaux: skaičiai keliose eilutėse
A SirenIn Full Moonlight yra žvaigždė: 4.800 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 13% visų Paul Delvaux peržiūrų. Toliau yra Mieganti Venera ir Naktinis traukinys. Daugybė menininko puslapio lankytojų (6.300 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (22.800 lankytojų) kartu sudaro 29.100 lankytojų. Interesas sumaigo 12% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (17.000 lankytojų). Auditorijos pagrindinės kalbos: Prancūzų (50%),Anglų (10%) ir Olandų (10%). Auditorijos pagrindinės šalys: Belgija (79%),Pietų Korėja (6%) ir Austrija (3%). Pagal įrenginius: kompiuteriai (76%),telefonai (21%) ir planšetės (4%). Lankytojai renkasi Tamsus (Švytėjimas) – tai sudaro 53% lankytojų, palygdinti su 12% katalogo dalimi.
Paul Delvaux: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia
Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Paul Delvaux kūrinys.
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
100
700
Lie 2026
1.800
15.200
Rugp 2026
600
5.400
Rugs 2026
3.800
1.500
Kada žiūrimos Paul Delvaux darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi Paul Delvaux lankytojai, lyginant su tuo, ką sukūrė pats menininkas?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Eteriška
44,4%
45,0%
Mistika
55,6%
43,9%
Dramatiškumas
0,0%
7,2%
Romantiška
0,0%
2,8%
Elegantiška
0,0%
1,1%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Mirusė
77,8%
63,7%
Melancholiškas
11,1%
35,2%
Refleksyvus
0,0%
1,1%
Įtemptas
11,1%
0,0%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
12,0%
52,5%
Švelnus šešėlis
38,0%
23,9%
Švelni apšvietimo intensyvumas
34,0%
16,9%
Šviesos intensyvumas: ryški
14,0%
6,4%
Šviesus
2,0%
0,3%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
38,0%
49,9%
Subtili spalva
28,0%
23,6%
Subtilus ir subalansuotas
26,0%
18,2%
Ryški spalvų išraiška
6,0%
7,8%
Ryški spalva
2,0%
0,5%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Žemiški tonai
66,7%
70,0%
Neutralios spalvos
25,0%
17,1%
Tamsūs tonai
8,3%
12,9%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
46,0%
62,5%
Subalansuota
42,0%
26,0%
Vividūs
12,0%
11,5%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
4,0%
0,8%
Švelnus
6,0%
15,3%
Subalansuotas
14,0%
18,0%
Ryški
18,0%
10,2%
Pareiškimas
58,0%
55,8%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
24,0%
33,5%
Švelniai suderinta paletė
12,0%
12,1%
Subalansuota harmonija
16,0%
16,6%
Stiprus spalvų vientisumas
26,0%
28,9%
Suvarta paletė
22,0%
8,8%
Kokie yra pagrindiniai Paul Delvaux darbai, mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Mieganti Venera
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.400
0
0
Naktinis traukinys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
Mieganti Venera
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Awakening of the forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Dawn of the Town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
For the Brussels Luxembourg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kokie įrenginiai naudojami Paul Delvaux auditorijos?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duombų lentelė
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
22.000
75,6%
telefonai
6.000
20,6%
planšetės
1.100
3,8%
Kurisomis kalbomis kalba Paul Delvaux auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duombų lentelė
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Prancūzų
2.900
50,0%
Anglų
600
10,3%
Olandų
600
10,3%
Korėjiečių
400
6,9%
Švedų
400
6,9%
Ispanų
300
5,2%
Italų
200
3,4%
Čekų
100
1,7%
Vokiečių
100
1,7%
Protugalų
100
1,7%
Kiek kasdienių apsilankymų turi Paul Delvaux ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
Diena
Peržiūros
P 25 Rugs
300
Š 26 Rugs
700
S 27 Rugs
1.600
Pr 28 Rugs
1.500
A 29 Rugs
700
T 30 Rugs
900
K 1 Spa
100
P 2 Spa
500
Š 3 Spa
300
S 4 Spa
900
Pr 5 Spa
400
A 6 Spa
100
T 7 Spa
300
K 8 Spa
400
P 9 Spa
400
Š 10 Spa
700
S 11 Spa
1.100
Pr 12 Spa
700
A 13 Spa
3.900
T 14 Spa
1.200
K 15 Spa
600
P 16 Spa (prognozė)
700
Š 17 Spa (prognozė)
1.000
S 18 Spa (prognozė)
2.000
Pr 19 Spa (prognozė)
1.500
A 20 Spa (prognozė)
2.700
T 21 Spa (prognozė)
1.400
K 22 Spa (prognozė)
600
P 23 Spa (prognozė)
700
Š 24 Spa (prognozė)
1.100
S 25 Spa (prognozė)
2.200
Pr 26 Spa (prognozė)
1.600
A 27 Spa (prognozė)
2.900
T 28 Spa (prognozė)
1.500
K 29 Spa (prognozė)
700
P 30 Spa (prognozė)
800
Š 31 Spa (prognozė)
1.100
S 1 Lap (prognozė)
2.400
Pr 2 Lap (prognozė)
1.800
A 3 Lap (prognozė)
3.200
T 4 Lap (prognozė)
1.600
K 5 Lap (prognozė)
700
Ką žmonės klausia apie Paul Delvaux
Kurių Paul Delvaux kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?
A SirenIn Full Moonlight pirmiausia, su 4.800 apsilankymų arba 13% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.
Kokia Paul Delvaux auditorija ArtsDot.com?
29.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 6.300 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 22.800 lankytojų – jo kūrinius.
Iš kurių įrenginių ateina Paul Delvaux auditorija?
Auditorija renkasi iš kompiuteriai (76%),telefonai (21%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 76% apsilankymų.
Kuriomis kalbomis dominuoja Paul Delvaux auditorija?
Prancūzų (50%),Anglų (10%) ir Olandų (10%). Pagrindinė kalba – Prancūzų, ja naudojasi 50% lankytojų.
Kurios Paul Delvaux darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?
Darbai, pažymėti žanru Tamsus (Švytėjimas), užima 53% lankytojų, nors sudaro tik 12% katalogo.