Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Paul Baum puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Paul Baum
After The Rain lankoma dažniau nei bet kurį kitą Paul Baum kūrinį: 400 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 29% visų peržiūrėtų darbų. Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach ir Sint Anna Ter Muiden užbaia podiumo trio. Iš viso Paul Baum sukvietė 1.500 apsilankymų: 300 – artistiaus puslapyje ir 1.200 – per individualius kūdinius. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 1.200 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Švelnus (Kontrastas) sulaukia 50% lankytojų, nors sudaro tik 30% katalogo dalį.
8 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Paul Baum darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 8 kūrinių Paul Baum buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
After The Rain
400 lankytojų · 28,6%
-
2
Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach
200 lankytojų · 14,3%
-
3
Sint Anna Ter Muiden
200 lankytojų · 14,3%
-
4
House In Flanders
200 lankytojų · 14,3%
-
5
View On Sluis In The Morninglight
100 lankytojų · 7,1%
-
6
The First Signed Baume ^ Mercier
100 lankytojų · 7,1%
-
7
The Windmill In 't Kalf, Knokke
100 lankytojų · 7,1%
-
8
Constantinople
100 lankytojų · 7,1%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Paul Baum puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 900 |
| Rugp 2026 | 0 | 200 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 100 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Paul Baum darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Paul Baum lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 3,7% | 7,1% |
| Švelnus šešėlis | 18,5% | 28,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 40,7% | 50,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 29,6% | 14,3% |
| Šviesus | 7,4% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 29,6% | 35,7% |
| Subtili spalva | 22,2% | 14,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 40,7% | 50,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 7,4% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 62,5% | 61,5% |
| Žemiški tonai | 25,0% | 30,8% |
| Tamsūs tonai | 8,3% | 0,0% |
| Monochrominis | 4,2% | 7,7% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 29,6% | 35,7% |
| Subalansuota | 66,7% | 64,3% |
| Vividūs | 3,7% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 22,2% | 14,3% |
| Švelnus | 29,6% | 50,0% |
| Subalansuotas | 11,1% | 0,0% |
| Ryški | 7,4% | 0,0% |
| Pareiškimas | 29,6% | 35,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 25,9% | 35,7% |
| Švelniai suderinta paletė | 11,1% | 14,3% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 25,9% | 7,1% |
| Suvarta paletė | 37,0% | 42,9% |
Kaip populiariausi Paul Baum darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vorfruhlingsweg Nach Nieder… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Original Pen-and-ink Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farms In Flanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstlandschaft Bei Knokke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Figur Unter Baum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Walk In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft Am Fluss Vor Gent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Paul Baum dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Paul Baum lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 12 Spa | 100 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 100 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
Paul Baum: greiti atsakymai
Kuri Paul Baum kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai After The Rain: 400 apsilankymų, tai 29% peržiūrų iš viso Paul Baum peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 8 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Paul Baum puslapį?
- 1.500 per past twelve months, iš kurių 300 – menedžerio puslapyje ir 1.200 – individualiuose darbuose.
Ar yra Paul Baum kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Švelnus (Kontrastas): 50% lankytų lankytų katalogo 30% dalies.