Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Pablo Rey puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Pablo Rey
Correction #32 lankoma dažniau nei bet kurį kitą Pablo Rey kūrinį: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 43% visų peržiūrėtų darbų. Estados complementarios #C0 19 ir Espacio regulador ER #032 užbaia podiumo trio. Iš viso Pablo Rey sukvietė 1.600 apsilankymų: 900 – artistiaus puslapyje ir 700 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Spa 2026 lankytojų buvo 50% mažiau nei Rugs 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 1.200 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Švelnus šešėlis (Švytėjimas) sulaukia 43% lankytojų, nors sudaro tik 8% katalogo dalį.
4 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Pablo Rey darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 4 kūrinių Pablo Rey buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Pablo Rey puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 500 | 700 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 200 | 0 |
| Spa 2026 | 100 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Pablo Rey darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Pablo Rey lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 8,0% | 42,9% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 12,0% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 20,0% | 14,3% |
| Šviesus | 56,0% | 42,9% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 56,0% | 42,9% |
| Subtili spalva | 12,0% | 14,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 8,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 12,0% | 42,9% |
| Ryški spalva | 12,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Pastelinės spalvos | 54,2% | 28,6% |
| Tamsūs tonai | 20,8% | 42,9% |
| Neutralios spalvos | 16,7% | 14,3% |
| Monochrominis | 8,3% | 14,3% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 52,0% | 28,6% |
| Subalansuota | 24,0% | 28,6% |
| Vividūs | 24,0% | 42,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 52,0% | 42,9% |
| Švelnus | 28,0% | 42,9% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 4,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 16,0% | 14,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 48,0% | 28,6% |
| Švelniai suderinta paletė | 8,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 8,0% | 14,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 28,0% | 57,1% |
| Suvarta paletė | 8,0% | 0,0% |
Kaip populiariausi Pablo Rey darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscapes of New York, 'Gr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscapes of New York, 'Gr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscapes of New York, 'Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Correction #40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Correction #32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Correction #30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Espacio Recorrido #102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Espacio recorrido #72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Espacio combinado #4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Espacio Combinado #1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Pablo Rey dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Pablo Rey lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 100 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Pablo Rey: greiti atsakymai
Kuri Pablo Rey kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Correction #32: 300 apsilankymų, tai 43% peržiūrų iš viso Pablo Rey peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 4 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Pablo Rey puslapį?
- 1.600 per past twelve months, iš kurių 900 – menedžerio puslapyje ir 700 – individualiuose darbuose.
Ar yra Pablo Rey kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Švelnus šešėlis (Švytėjimas): 43% lankytų lankytų katalogo 8% dalies.