Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Nicolas de Staël puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Nicolas de Staël apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Nicolas de Staël darbas Honfleur buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 700 peržiūrų, užėjęs 39% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Composition ir Landschaft. Iš viso Nicolas de Staël lankė 2.300 kartų: 600 kartų lankyta pagrindinėje Nicolas de Staël pusėje ir 1.700 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas šiek tiek slindo: lankytojų skaičius sumažėjo 67% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 1.000. Lankytojai skliaidžia į Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija): tokios darbai, sudarantys 50% meno kūrinio katalogo, sulaukia 89% apsilankymų.
4 dažniausiai peržiūrimiausi Nicolas de Staël darbai
Štai 4 darbų autoriaus Nicolas de Staël, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
Kiek žmonių lanko Nicolas de Staël puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 600 |
| Rugp 2026 | 0 | 900 |
| Rugs 2026 | 100 | 200 |
Kiek dažnai žiūrimi Nicolas de Staël darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Nicolas de Staël lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 33,3% | 11,1% |
| Švelnus šešėlis | 16,7% | 33,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 16,7% | 16,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 16,7% | 0,0% |
| Šviesus | 16,7% | 38,9% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 50,0% | 11,1% |
| Subtili spalva | 16,7% | 38,9% |
| Subtilus ir subalansuotas | 33,3% | 50,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 50,0% | 11,1% |
| Subalansuota | 33,3% | 72,2% |
| Vividūs | 16,7% | 16,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 16,7% | 38,9% |
| Švelnus | 16,7% | 0,0% |
| Subalansuotas | 16,7% | 11,1% |
| Ryški | 16,7% | 33,3% |
| Pareiškimas | 33,3% | 16,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 33,3% | 11,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 50,0% | 88,9% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 0,0% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 16,7% | 0,0% |
Kurios Nicolas de Staël darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landschaft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| Composition en Bleu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Honfleur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 200 | 200 |
| Ballet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Nicolas de Staël lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 100 | 50,0% |
| Italų | 100 | 50,0% |
Kiek lankytojų kasdien aplanko Nicolas de Staël ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 100 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 100 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 100 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 100 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
Klausimai apie Nicolas de Staël platformoje ArtsDot.com
Kurios Nicolas de Staël kūriniai yra populiariausi?
- Honfleur yra populiariausias darbas: jį aplankė 700 kartų (39% visų Nicolas de Staël peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 4 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Nicolas de Staël svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Nicolas de Staël gavo 2.300 apsilankymų: 600 pusėje autoriaus ir 1.700 individualių kūrinių puselėse.
Kurių kūrinių domisi Nicolas de Staël lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija): tai sudaro 89% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 50%.