Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Nanni Di Bartolo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Nanni Di Bartolo
Sant'antonio abate, circa, da oratorio del crocifisso, borgo a mozzano, lucca lankoma dažniau nei bet kurį kitą Nanni Di Bartolo kūrinį: 100 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 17% visų peržiūrėtų darbų. The Work Is Attribuited To Nanni Di Bartolo, Not Nanni Di Banco ir Smf, Statua In Nicchion užbaia podiumo trio. Iš viso Nanni Di Bartolo sukvietė 800 apsilankymų: 300 – artistiaus puslapyje ir 500 – per individualius kūdinius. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 700 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Žemiški tonai (Spalvų paletė) sulaukia 100% lankytojų, nors sudaro tik 62% katalogo dalį.
6 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Nanni Di Bartolo darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 6 kūrinių Nanni Di Bartolo buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
Sant'antonio abate, circa, da oratorio del crocifisso, borgo a mozzano, lucca, 1450
100 lankytojų · 16,7%
-
2
The Work Is Attribuited To Nanni Di Bartolo, Not Nanni Di Banco
100 lankytojų · 16,7%
-
3
Smf, Statua In Nicchion
100 lankytojų · 16,7%
-
4
Attr.), san lorenzo
100 lankytojų · 16,7%
-
5
San Lorenzo
100 lankytojų · 16,7%
-
6
Brenzoni Monument, 1426
100 lankytojų · 16,7%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Nanni Di Bartolo puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 500 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Nanni Di Bartolo darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Nanni Di Bartolo lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 20,0% | 33,3% |
| Švelnus šešėlis | 16,7% | 16,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 40,0% | 50,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 20,0% | 0,0% |
| Šviesus | 3,3% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 73,3% | 83,3% |
| Subtili spalva | 10,0% | 16,7% |
| Subtilus ir subalansuotas | 3,3% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 13,3% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 62,1% | 100,0% |
| Neutralios spalvos | 27,6% | 0,0% |
| Tamsūs tonai | 10,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 73,3% | 83,3% |
| Subalansuota | 20,0% | 16,7% |
| Vividūs | 6,7% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 16,7% | 0,0% |
| Subalansuotas | 6,7% | 0,0% |
| Ryški | 20,0% | 50,0% |
| Pareiškimas | 56,7% | 50,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 6,7% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 6,7% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 66,7% | 50,0% |
| Suvarta paletė | 20,0% | 50,0% |
Kaip populiariausi Nanni Di Bartolo darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna Col Bambino, Firenze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Attr.), madonna col bambino… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Attr.), madonna col bambino… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sant'antonio abate, circa,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Attr.), san lorenzo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sant'antonio abate, circa,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Smf, statua in nicchione 01… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Judgment of Salomon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sant'antonio abate, circa,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sant'antonio abate, circa,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Nanni Di Bartolo dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Nanni Di Bartolo lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
Nanni Di Bartolo: greiti atsakymai
Kuri Nanni Di Bartolo kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Sant'antonio abate, circa, da oratorio del crocifisso, borgo a mozzano, lucca: 100 apsilankymų, tai 17% peržiūrų iš viso Nanni Di Bartolo peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 6 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Nanni Di Bartolo puslapį?
- 800 per past twelve months, iš kurių 300 – menedžerio puslapyje ir 500 – individualiuose darbuose.
Ar yra Nanni Di Bartolo kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Žemiški tonai (Spalvų paletė): 100% lankytų lankytų katalogo 62% dalies.