Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Maksimas Emile Louis Maufra puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Maksimas Emile Louis Maufra apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Maksimas Emile Louis Maufra darbas Sunset on the Loire buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 400 peržiūrų, užėjęs 5% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra View of the Port of Auray ir Bridge over the Loire. Iš viso Maksimas Emile Louis Maufra lankė 8.000 kartų: 900 kartų lankyta pagrindinėje Maksimas Emile Louis Maufra pusėje ir 7.100 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas šiek tiek slindo: lankytojų skaičius sumažėjo 25% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 6.100. Žmonės naršo naudojami kompiuteriai (88%),telefonai (11%) ir planšetės (1%). Lankytojai skliaidžia į Subalansuota (Spalvų intensyvumas): tokios darbai, sudarantys 54% meno kūrinio katalogo, sulaukia 72% apsilankymų.
10 dažniausiai peržiūrimiausi Maksimas Emile Louis Maufra darbai
Štai 10 darbų autoriaus Maksimas Emile Louis Maufra, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
-
1
Sunset on the Loire, 1907
400 lankytojų · 5,3%
-
2
View of the Port of Auray, 1909
300 lankytojų · 3,9%
-
3
Bridge over the Loire, 1892
200 lankytojų · 2,6%
-
4
Brittany, 1892
200 lankytojų · 2,6%
-
5
The Golden Sea - Quiberon, 1900
200 lankytojų · 2,6%
-
6
The Ponce Paper Factory on the Edge of the Sathe Woods, 1918
200 lankytojų · 2,6%
-
7
The Three Cliffs, 1894
200 lankytojų · 2,6%
-
8
The Barges Lighthouse, 1904
200 lankytojų · 2,6%
-
9
By the Sea, 1904
200 lankytojų · 2,6%
-
10
La tempête à Quiberon (Morbihan) (titre attribué)
200 lankytojų · 2,6%
Kiek žmonių lanko Maksimas Emile Louis Maufra puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 500 |
| Lie 2026 | 600 | 5.500 |
| Rugp 2026 | 100 | 700 |
| Rugs 2026 | 200 | 400 |
Kiek dažnai žiūrimi Maksimas Emile Louis Maufra darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Maksimas Emile Louis Maufra lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,0% | 1,3% |
| Švelnus šešėlis | 20,0% | 30,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 54,0% | 46,1% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 14,0% | 19,7% |
| Šviesus | 8,0% | 2,6% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 34,0% | 25,0% |
| Subtili spalva | 42,0% | 55,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 18,0% | 15,8% |
| Ryški spalvų išraiška | 6,0% | 4,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 50,0% | 51,9% |
| Žemiški tonai | 41,2% | 42,3% |
| Tamsūs tonai | 2,9% | 3,9% |
| Gamta | 5,9% | 1,9% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 30,0% | 21,1% |
| Subalansuota | 54,0% | 72,4% |
| Vividūs | 16,0% | 6,6% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 16,0% | 11,8% |
| Švelnus | 28,0% | 22,4% |
| Subalansuotas | 12,0% | 10,5% |
| Ryški | 18,0% | 32,9% |
| Pareiškimas | 26,0% | 22,4% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 34,0% | 35,5% |
| Švelniai suderinta paletė | 4,0% | 18,4% |
| Subalansuota harmonija | 16,0% | 13,2% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 42,0% | 26,3% |
| Suvarta paletė | 4,0% | 6,6% |
Kurios Maksimas Emile Louis Maufra darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Heart of the Port of Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Red Rocks at Belle Ile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vue du Port de Pont-Aven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Three Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape by the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokius įrenginius naudoja Maksimas Emile Louis Maufra lankytojai?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti skaičius
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 7.000 | 87,5% |
| telefonai | 900 | 11,2% |
| planšetės | 100 | 1,2% |
Kuriomis kalbomis dominuoja Maksimas Emile Louis Maufra lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Graikų | 200 | 66,7% |
| Protugalų | 100 | 33,3% |
Kiek lankytojų kasdien aplanko Maksimas Emile Louis Maufra ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 200 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 100 |
| Pr 5 Spa | 100 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 100 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 100 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 100 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 100 |
| K 15 Spa (prognozė) | 100 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 200 |
| K 22 Spa (prognozė) | 100 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 200 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 200 |
| K 29 Spa (prognozė) | 100 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 200 |
Klausimai apie Maksimas Emile Louis Maufra platformoje ArtsDot.com
Kurios Maksimas Emile Louis Maufra kūriniai yra populiariausi?
- Sunset on the Loire yra populiariausias darbas: jį aplankė 400 kartų (5% visų Maksimas Emile Louis Maufra peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 10 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Maksimas Emile Louis Maufra svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Maksimas Emile Louis Maufra gavo 8.000 apsilankymų: 900 pusėje autoriaus ir 7.100 individualių kūrinių puselėse.
Per kuriais įrenginiais lankytojai naršo Maksimas Emile Louis Maufra turinio?
- Daugiausia – kompiuteriai (88%),telefonai (11%) ir planšetės (1%): 88% apsilankymų atvyksta iš kompiuteriai.
Kurių kūrinių domisi Maksimas Emile Louis Maufra lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Subalansuota (Spalvų intensyvumas): tai sudaro 72% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 54%.