Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Marie Laurencin puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Marie Laurencin: skaičiai keliose eilutėse
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) yra žvaigždė: 1.000 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 12% visų Marie Laurencin peržiūrų. Toliau yra L'éventail (1911) ir La Barque (1920). Daugybė menininko puslapio lankytojų (3.200 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (7.300 lankytojų) kartu sudaro 10.500 lankytojų. Interesas sumaigo 7% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (5.200 lankytojų). Pagal įrenginius: kompiuteriai (58%),telefonai (36%) ir planšetės (6%). Lankytojai renkasi Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas) – tai sudaro 44% lankytojų, palygdinti su 29% katalogo dalimi.
Marie Laurencin: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia
Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Marie Laurencin kūrinys.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1.000 lankytojų · 11,8%
-
2
L'éventail (1911)
400 lankytojų · 4,7%
-
3
La Barque (1920)
400 lankytojų · 4,7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 lankytojų · 4,7%
-
5
La vie au château (1925)
400 lankytojų · 4,7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 lankytojų · 3,5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 lankytojų · 3,5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 lankytojų · 3,5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 lankytojų · 3,5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 lankytojų · 3,5%
Kada žmonės lankia Marie Laurencin puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 900 | 4.300 |
| Rugp 2026 | 1.300 | 1.400 |
| Rugs 2026 | 1.000 | 1.500 |
Kada žiūrimos Marie Laurencin darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi Marie Laurencin lankytojai, lyginant su tuo, ką sukūrė pats menininkas?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,1% | 1,2% |
| Švelnus šešėlis | 26,5% | 15,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 30,6% | 40,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 28,6% | 43,5% |
| Šviesus | 10,2% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 67,3% | 67,1% |
| Subtili spalva | 30,6% | 27,1% |
| Subtilus ir subalansuotas | 2,0% | 5,9% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 77,8% | 88,0% |
| Žemiški tonai | 11,1% | 12,0% |
| Monochrominis | 11,1% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 53,1% | 60,0% |
| Subalansuota | 46,9% | 34,1% |
| Vividūs | 0,0% | 5,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 18,4% | 11,8% |
| Švelnus | 20,4% | 24,7% |
| Subalansuotas | 14,3% | 16,5% |
| Ryški | 18,4% | 24,7% |
| Pareiškimas | 28,6% | 22,4% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 42,9% | 43,5% |
| Švelniai suderinta paletė | 14,3% | 20,0% |
| Subalansuota harmonija | 8,2% | 9,4% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 20,4% | 20,0% |
| Suvarta paletė | 14,3% | 7,1% |
Kokie yra pagrindiniai Marie Laurencin darbai, mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme au chapeau à plume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tête de Jeune Fille (1909) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokie įrenginiai naudojami Marie Laurencin auditorijos?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duombų lentelė
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 6.100 | 58,1% |
| telefonai | 3.800 | 36,2% |
| planšetės | 600 | 5,7% |
Kurisomis kalbomis kalba Marie Laurencin auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duombų lentelė
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 800 | 61,5% |
| Ispanų | 200 | 15,4% |
| Danų | 100 | 7,7% |
| Korėjiečių | 100 | 7,7% |
| Chinese | 100 | 7,7% |
Kiek kasdienių apsilankymų turi Marie Laurencin ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 200 |
| K 24 Rugs | 300 |
| P 25 Rugs | 100 |
| Š 26 Rugs | 200 |
| S 27 Rugs | 200 |
| Pr 28 Rugs | 400 |
| A 29 Rugs | 100 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 1.000 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 300 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 400 |
| K 8 Spa | 200 |
| P 9 Spa | 400 |
| Š 10 Spa | 700 |
| S 11 Spa | 100 |
| Pr 12 Spa | 300 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 300 |
| K 15 Spa (prognozė) | 200 |
| P 16 Spa (prognozė) | 700 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 400 |
| S 18 Spa (prognozė) | 300 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 300 |
| A 20 Spa (prognozė) | 100 |
| T 21 Spa (prognozė) | 300 |
| K 22 Spa (prognozė) | 300 |
| P 23 Spa (prognozė) | 800 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 500 |
| S 25 Spa (prognozė) | 300 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 400 |
| A 27 Spa (prognozė) | 100 |
| T 28 Spa (prognozė) | 400 |
| K 29 Spa (prognozė) | 300 |
| P 30 Spa (prognozė) | 900 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 500 |
| S 1 Lap (prognozė) | 400 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 400 |
Ką žmonės klausia apie Marie Laurencin
Kurių Marie Laurencin kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) pirmiausia, su 1.000 apsilankymų arba 12% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.
Kokia Marie Laurencin auditorija ArtsDot.com?
- 10.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.200 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 7.300 lankytojų – jo kūrinius.
Iš kurių įrenginių ateina Marie Laurencin auditorija?
- Auditorija renkasi iš kompiuteriai (58%),telefonai (36%) ir planšetės (6%); kompiuteriai generuoja 58% apsilankymų.
Kurios Marie Laurencin darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, pažymėti žanru Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas), užima 44% lankytojų, nors sudaro tik 29% katalogo.