Luca Giordano lankytojų statistika ir dažniausiai peržiūromos darbai

1634 – 1705

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Luca Giordano puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Trumpoji versija Luca Giordano

The Fall of the Rebel Angels lankoma dažniau nei bet kurį kitą Luca Giordano kūrinį: 2.000 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 6% visų peržiūrėtų darbų. A Cynical Philospher ir Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne užbaia podiumo trio. Iš viso Luca Giordano sukvietė 34.400 apsilankymų: 3.600 – artistiaus puslapyje ir 30.800 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Rugs 2026 lankytojų buvo 40% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 26.800 apsilankymų. Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%). Išsiskirta viena stilių grupė: Emocionaliai stiprus (Emocinis tonas) sulaukia 24% lankytojų, nors sudaro tik 0% katalogo dalį.

10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Luca Giordano darbai

Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Luca Giordano buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.

  1. The Fall of the Rebel Angels 1 The Fall of the Rebel Angels, 1666 2.000 lankytojų · 5,8%
  2. A Cynical Philospher 2 A Cynical Philospher 1.100 lankytojų · 3,2%
  3. Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne 3 Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne, 1680 800 lankytojų · 2,3%
  4. LA MORT DE SENEQUE 4 LA MORT DE SENEQUE 700 lankytojų · 2,0%
  5. Perseus Fighting Phineus and his Companions 5 Perseus Fighting Phineus and his Companions, 1670 500 lankytojų · 1,4%
  6. St Michael 6 St Michael, 1663 500 lankytojų · 1,4%
  7. San Francisco Javier 7 San Francisco Javier 500 lankytojų · 1,4%
  8. The Death of Seneca 8 The Death of Seneca, 1684 400 lankytojų · 1,2%
  9. Apollo and Marsia 9 Apollo and Marsia 400 lankytojų · 1,2%
  10. SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 10 SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 400 lankytojų · 1,2%

Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Luca Giordano puslapis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026500400
Lie 20262.00024.800
Rugp 20267003.500
Rugs 20264002.100

Kiek bendrai dėmesio sulaukia Luca Giordano darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip populiariausi Luca Giordano darbai pasižymi tendencijomis per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Fall of the Rebel Angels000000000800400200
Psyche Honoured by the Peop…00000000010000
The Ecstasy of St. Francis0000000001001000
Death of Seneca00000000001000
Young Bacchus Sleeping00000000010000
Crucifixion of St Peter00000000030000
The Defeat of Sisera0000000000200100
LE MARIAGE DE LA VIERGE00000000001000
The Rape of Europa00000000010000
Marriage of the Virgin00000000000100

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Luca Giordano?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai30.40088,4%
telefonai3.4009,9%
planšetės6001,7%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Luca Giordano dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti šio supiklavos duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų60027,3%
Prancūzų40018,2%
Anglų30013,6%
Ispanų30013,6%
Korėjiečių2009,1%
Vokiečių1004,5%
Protugalų1004,5%
Rusų1004,5%
Švedų1004,5%

Kokia yra kasdienė Luca Giordano lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs1.300
Pr 28 Rugs500
A 29 Rugs100
T 30 Rugs100
K 1 Spa1.100
P 2 Spa500
Š 3 Spa300
S 4 Spa300
Pr 5 Spa200
A 6 Spa200
T 7 Spa0
K 8 Spa300
P 9 Spa500
Š 10 Spa400
S 11 Spa700
Pr 12 Spa100
A 13 Spa200
T 14 Spa400
K 15 Spa500
P 16 Spa700
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)800
Pr 19 Spa (prognozė)300
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)600
P 23 Spa (prognozė)600
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)700
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)600
P 30 Spa (prognozė)500
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)600
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)100
K 5 Lap (prognozė)500
P 6 Lap (prognozė)500

Luca Giordano: greiti atsakymai

Kuri Luca Giordano kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Tai The Fall of the Rebel Angels: 2.000 apsilankymų, tai 6% peržiūrų iš viso Luca Giordano peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.

Kiek lankytojų lankosi Luca Giordano puslapį?

34.400 per past twelve months, iš kurių 3.600 – menedžerio puslapyje ir 30.800 – individualiuose darbuose.

Ar žmonės žiūri į Luca Giordano telefonu ar kompiuteriu?

Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%); lyderia kompiuteriai su 88%.

Ar yra Luca Giordano kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?

Taip, Emocionaliai stiprus (Emocinis tonas): 24% lankytų lankytų katalogo 0% dalies.