Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Louis Haghe puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Louis Haghe
The ghetto lankoma dažniau nei bet kurį kitą Louis Haghe kūrinį: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 25% visų peržiūrėtų darbų. Interior Of St Peter's, Rome ir Winter On The Ice užbaia podiumo trio. Iš viso Louis Haghe sukvietė 2.000 apsilankymų: 800 – artistiaus puslapyje ir 1.200 – per individualius kūdinius. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 1.800 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Švelnus (Kontrastas) sulaukia 75% lankytojų, nors sudaro tik 45% katalogo dalį.
8 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Louis Haghe darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 8 kūrinių Louis Haghe buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
The ghetto
300 lankytojų · 25,0%
-
2
Interior Of St Peter's, Rome
200 lankytojų · 16,7%
-
3
Winter On The Ice
200 lankytojų · 16,7%
-
4
The Oath Of Vargas
100 lankytojų · 8,3%
-
5
Confessional Church Of St. Paul
100 lankytojų · 8,3%
-
6
Church Of St. Sebald
100 lankytojų · 8,3%
-
7
Screen In The Church Of Aerscot
100 lankytojų · 8,3%
-
8
Well Of Quentin Matsys
100 lankytojų · 8,3%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Louis Haghe puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 700 | 1.100 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Louis Haghe darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Louis Haghe lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 20,7% | 50,0% |
| Švelnus šešėlis | 34,5% | 8,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 27,6% | 16,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 17,2% | 25,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 27,6% | 50,0% |
| Subtili spalva | 51,7% | 25,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 13,8% | 8,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 6,9% | 16,7% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 67,9% | 33,3% |
| Neutralios spalvos | 25,0% | 44,4% |
| Tamsūs tonai | 7,1% | 22,2% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 37,9% | 50,0% |
| Subalansuota | 55,2% | 33,3% |
| Vividūs | 6,9% | 16,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 44,8% | 75,0% |
| Subalansuotas | 10,3% | 8,3% |
| Ryški | 24,1% | 16,7% |
| Pareiškimas | 20,7% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 3,5% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 6,9% | 8,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 31,0% | 16,7% |
| Suvarta paletė | 58,6% | 75,0% |
Kaip populiariausi Louis Haghe darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The miseries of war | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The ghetto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| A Visit To The Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Oath Of Vargas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Church Of St Jacques, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Medieval Court of the G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of St Peter's, Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Bell Ringers at the Ora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Convivial Meeting Of The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brewers' Corporation Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Louis Haghe dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Louis Haghe lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
Louis Haghe: greiti atsakymai
Kuri Louis Haghe kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai The ghetto: 300 apsilankymų, tai 25% peržiūrų iš viso Louis Haghe peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 8 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Louis Haghe puslapį?
- 2.000 per past twelve months, iš kurių 800 – menedžerio puslapyje ir 1.200 – individualiuose darbuose.
Ar yra Louis Haghe kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Švelnus (Kontrastas): 75% lankytų lankytų katalogo 45% dalies.