Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi László Paal puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija László Paal
Inside The Forest lankoma dažniau nei bet kurį kitą László Paal kūrinį: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 10% visų peržiūrėtų darbų. Poplars ir Study Of A Tree užbaia podiumo trio. Iš viso László Paal sukvietė 2.300 apsilankymų: 500 – artistiaus puslapyje ir 1.800 – per individualius kūdinius. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 1.900 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Pareiškimas (Kontrastas) sulaukia 40% lankytojų, nors sudaro tik 28% katalogo dalį.
10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos László Paal darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių László Paal buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
Inside The Forest
200 lankytojų · 10,0%
-
2
Poplars
200 lankytojų · 10,0%
-
3
Study Of A Tree
200 lankytojų · 10,0%
-
4
Frog Swamp
200 lankytojų · 10,0%
-
5
Cloudy Weather
200 lankytojų · 10,0%
-
6
At The End Of The Village
100 lankytojų · 5,0%
-
7
The Depth Of The Forest Ii
100 lankytojų · 5,0%
-
8
Sunset (collecting Faggot)
100 lankytojų · 5,0%
-
9
Forest Path
100 lankytojų · 5,0%
-
10
Homebound
100 lankytojų · 5,0%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra László Paal puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 1.500 |
| Rugp 2026 | 100 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
| Spa 2026 | 0 | 100 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia László Paal darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia László Paal lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 28,2% | 25,0% |
| Švelnus šešėlis | 28,2% | 35,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 30,8% | 30,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 10,3% | 10,0% |
| Šviesus | 2,6% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 23,1% | 25,0% |
| Subtili spalva | 28,2% | 20,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 35,9% | 40,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 12,8% | 15,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 64,5% | 73,7% |
| Tamsūs tonai | 19,4% | 15,8% |
| Neutralios spalvos | 16,1% | 10,5% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 33,3% | 35,0% |
| Subalansuota | 43,6% | 45,0% |
| Vividūs | 23,1% | 20,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 10,3% | 5,0% |
| Švelnus | 28,2% | 35,0% |
| Subalansuotas | 15,4% | 5,0% |
| Ryški | 17,9% | 15,0% |
| Pareiškimas | 28,2% | 40,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 5,1% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 5,1% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 41,0% | 50,0% |
| Suvarta paletė | 48,7% | 50,0% |
Kaip populiariausi László Paal darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barbizon Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Road to Berzova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Evening Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape near Beilen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stormy Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning in the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge of the village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paris Road In Fontainebleau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At The End Of The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Of Berzova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas László Paal dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė László Paal lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 100 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 100 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 200 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 200 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 200 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 200 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 28 Lap (prognozė) | 0 |
László Paal: greiti atsakymai
Kuri László Paal kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Inside The Forest: 200 apsilankymų, tai 10% peržiūrų iš viso László Paal peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.
Kiek lankytojų lankosi László Paal puslapį?
- 2.300 per past twelve months, iš kurių 500 – menedžerio puslapyje ir 1.800 – individualiuose darbuose.
Ar yra László Paal kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Pareiškimas (Kontrastas): 40% lankytų lankytų katalogo 28% dalies.