Chuanas Gris Auditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com

1887 – 1927

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Chuanas Gris puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Chuanas Gris: skaičiai keliose eilutėse

Portret josetės Gris yra žvaigždė: 1.700 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 5% visų Chuanas Gris peržiūrų. Toliau yra Still Life with a Guitar ir Šiuolaikinės gyvenimo drobė aka Ravigano kambarys. Daugybė menininko puslapio lankytojų (6.400 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (29.500 lankytojų) kartu sudaro 35.900 lankytojų. Susidomėjimas auga: tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026 lankytojų skaičius padidėjo 38%. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (21.200 lankytojų). Auditorijos pagrindinės kalbos: Japonų (17%),Korėjiečių (17%) ir Švedų (15%). Pagal įrenginius: kompiuteriai (80%),telefonai (16%) ir planšetės (4%). Lankytojai renkasi Tamsūs tonai (Spalvų paletė) – tai sudaro 28% lankytojų, palygdinti su 5% katalogo dalimi.

Chuanas Gris: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia

Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Chuanas Gris kūrinys.

  1. Portret josetės Gris 1 Portret josetės Gris, 1916 1.700 lankytojų · 5,1%
  2. Still Life with a Guitar 2 Still Life with a Guitar, 1913 1.600 lankytojų · 4,8%
  3. Šiuolaikinės gyvenimo drobė aka Ravigano kambarys 3 Šiuolaikinės gyvenimo drobė aka Ravigano kambarys, 1915 1.300 lankytojų · 3,9%
  4. Guitar on a Table 4 Guitar on a Table, 1915 800 lankytojų · 2,4%
  5. Still Life with Flowers 5 Still Life with Flowers, 1912 800 lankytojų · 2,4%
  6. Pusryčiai 6 Pusryčiai, 1915 600 lankytojų · 1,8%
  7. Glass and Ace of Clubs 7 Glass and Ace of Clubs, 1917 600 lankytojų · 1,8%
  8. Landscape with house at Ceret 8 Landscape with house at Ceret, 1913 600 lankytojų · 1,8%
  9. The painters window - - 9 The painters window - -, 1925 600 lankytojų · 1,8%
  10. Landscape with Houses at Ceret 10 Landscape with Houses at Ceret, 1913 600 lankytojų · 1,8%

Kada žmonės lankia Chuanas Gris puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20262001.200
Lie 20261.50019.700
Rugp 20261.0004.600
Rugs 20263.7004.000

Kada žiūrimos Chuanas Gris darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kokie yra pagrindiniai Chuanas Gris darbai, mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Portret josetės Gris000000000300400400
Spyruoliai ir vynuogės ant…000000002001001000
Šiuolaikinės gyvenimo drobė…0000000008000400
Pusryčiai0000000020000300
Grapes00000000010000
Landscape at Beaulieu0000000003001000
Guitar on a Table00000000080000
Grapes00000000020000
Violin and Guitar00000000040000
The Smoker0000000002000100

Kokie įrenginiai naudojami Chuanas Gris auditorijos?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai28.70079,9%
telefonai5.90016,4%
planšetės1.3003,6%

Kurisomis kalbomis kalba Chuanas Gris auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Japonų70017,1%
Korėjiečių70017,1%
Švedų60014,6%
Lenkų50012,2%
Rusų4009,8%
Anglų3007,3%
Ispanų3007,3%
Arabų1002,4%
Suomių1002,4%
Gruzinų1002,4%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Chuanas Gris ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
T 23 Rugs300
K 24 Rugs400
P 25 Rugs700
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs600
Pr 28 Rugs300
A 29 Rugs900
T 30 Rugs1.000
K 1 Spa600
P 2 Spa100
Š 3 Spa1.300
S 4 Spa200
Pr 5 Spa1.500
A 6 Spa400
T 7 Spa300
K 8 Spa600
P 9 Spa100
Š 10 Spa300
S 11 Spa200
Pr 12 Spa1.600
A 13 Spa500
T 14 Spa (prognozė)500
K 15 Spa (prognozė)500
P 16 Spa (prognozė)300
Š 17 Spa (prognozė)500
S 18 Spa (prognozė)300
Pr 19 Spa (prognozė)1.000
A 20 Spa (prognozė)500
T 21 Spa (prognozė)500
K 22 Spa (prognozė)500
P 23 Spa (prognozė)300
Š 24 Spa (prognozė)600
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)1.100
A 27 Spa (prognozė)600
T 28 Spa (prognozė)500
K 29 Spa (prognozė)500
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)600
S 1 Lap (prognozė)300
Pr 2 Lap (prognozė)1.100
A 3 Lap (prognozė)600

Ką žmonės klausia apie Chuanas Gris

Kurių Chuanas Gris kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?

Portret josetės Gris pirmiausia, su 1.700 apsilankymų arba 5% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.

Kokia Chuanas Gris auditorija ArtsDot.com?

35.900 lankytojų per dvylika mėnesių: 6.400 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 29.500 lankytojų – jo kūrinius.

Iš kurių įrenginių ateina Chuanas Gris auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (80%),telefonai (16%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 80% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Chuanas Gris auditorija?

Japonų (17%),Korėjiečių (17%) ir Švedų (15%). Pagrindinė kalba – Japonų, ja naudojasi 17% lankytojų.

Kurios Chuanas Gris darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, pažymėti žanru Tamsūs tonai (Spalvų paletė), užima 28% lankytojų, nors sudaro tik 5% katalogo.