Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Džozefas Pennelis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Džozefas Pennelis apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Džozefas Pennelis darbas Cafe Du Debarcadere Restaurant buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 100 peržiūrų, užėjęs 9% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Place De L'opéra ir The Germantown Academy. Iš viso Džozefas Pennelis lankė 1.400 kartų: 400 kartų lankyta pagrindinėje Džozefas Pennelis pusėje ir 1.000 kartų – individualių kūrinių pusėse. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 1.200. Lankytojai skliaidžia į Neutralios spalvos (Spalvų paletė): tokios darbai, sudarantys 75% meno kūrinio katalogo, sulaukia 100% apsilankymų.
10 dažniausiai peržiūrimiausi Džozefas Pennelis darbai
Štai 10 darbų autoriaus Džozefas Pennelis, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
-
1
Cafe Du Debarcadere Restaurant
100 lankytojų · 9,1%
-
2
Place De L'opéra
100 lankytojų · 9,1%
-
3
The Germantown Academy
100 lankytojų · 9,1%
-
4
Ice Around Governor's Island, 1923
100 lankytojų · 9,1%
-
5
Below Atlantic City
100 lankytojų · 9,1%
-
6
From Our Philadelphia -
100 lankytojų · 9,1%
-
7
Bishop's Walk, Ancon Hill, Panama
100 lankytojų · 9,1%
-
8
Under The Bridges, Chicago
100 lankytojų · 9,1%
-
9
Charcoal Drawing Of Steel Mills In Pennsylvania
100 lankytojų · 9,1%
-
10
Taormina From The Theatre
100 lankytojų · 9,1%
Kiek žmonių lanko Džozefas Pennelis puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 900 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
Kiek dažnai žiūrimi Džozefas Pennelis darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Džozefas Pennelis lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 8,0% | 9,1% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 18,0% | 18,2% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 36,0% | 36,4% |
| Šviesus | 38,0% | 36,4% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 78,0% | 81,8% |
| Subtili spalva | 8,0% | 9,1% |
| Subtilus ir subalansuotas | 10,0% | 9,1% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 75,0% | 100,0% |
| Pastelinės spalvos | 11,4% | 0,0% |
| Tamsūs tonai | 4,5% | 0,0% |
| Žemiški tonai | 4,5% | 0,0% |
| Monochrominis | 4,5% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 74,0% | 81,8% |
| Subalansuota | 16,0% | 9,1% |
| Vividūs | 10,0% | 9,1% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 12,0% | 0,0% |
| Švelnus | 32,0% | 45,5% |
| Subalansuotas | 12,0% | 9,1% |
| Ryški | 20,0% | 27,3% |
| Pareiškimas | 24,0% | 18,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 2,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 2,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 4,0% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 92,0% | 100,0% |
Kurios Džozefas Pennelis darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Under The Bridges, Chicago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Trains That Come | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forging Shells - The Slaves… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brooklyn Bridge At Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| English Hours | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Rouen From Bon Seco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York, From Brooklyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Champs elysees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rainy Night, Charing Cross… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Džozefas Pennelis lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kiek lankytojų kasdien aplanko Džozefas Pennelis ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
Klausimai apie Džozefas Pennelis platformoje ArtsDot.com
Kurios Džozefas Pennelis kūriniai yra populiariausi?
- Cafe Du Debarcadere Restaurant yra populiariausias darbas: jį aplankė 100 kartų (9% visų Džozefas Pennelis peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 10 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Džozefas Pennelis svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Džozefas Pennelis gavo 1.400 apsilankymų: 400 pusėje autoriaus ir 1.000 individualių kūrinių puselėse.
Kurių kūrinių domisi Džozefas Pennelis lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Neutralios spalvos (Spalvų paletė): tai sudaro 100% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 75%.