Jonas Singletonas Koplis lankytojų statistika ir dažniausiai peržiūromos darbai

1738 – 1815

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jonas Singletonas Koplis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Trumpoji versija Jonas Singletonas Koplis

Vatsonas ir žvėrys lankoma dažniau nei bet kurį kitą Jonas Singletonas Koplis kūrinį: 5.400 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 17% visų peržiūrėtų darbų. The Return of Neptune ir Mrs.William Eppes užbaia podiumo trio. Iš viso Jonas Singletonas Koplis sukvietė 31.600 apsilankymų: 2.400 – artistiaus puslapyje ir 29.200 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Rugs 2026 lankytojų buvo 12% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 24.400 apsilankymų. Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (90%),telefonai (9%) ir planšetės (1%). Išsiskirta viena stilių grupė: Dramatiškas (Emocinis tonas) sulaukia 28% lankytojų, nors sudaro tik 0% katalogo dalį.

10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Jonas Singletonas Koplis darbai

Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Jonas Singletonas Koplis buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.

  1. Vatsonas ir žvėrys 1 Vatsonas ir žvėrys, 1778 5.400 lankytojų · 16,9%
  2. The Return of Neptune 2 The Return of Neptune, 1754 800 lankytojų · 2,5%
  3. Mrs.William Eppes 3 Mrs.William Eppes, 1769 700 lankytojų · 2,2%
  4. Elkanah Watson 4 Elkanah Watson, 1782 600 lankytojų · 1,9%
  5. The Ascension 5 The Ascension, 1775 500 lankytojų · 1,6%
  6. Young lady with a bird and dog 6 Young lady with a bird and dog, 1767 500 lankytojų · 1,6%
  7. Head of a Negro 7 Head of a Negro, 1777 500 lankytojų · 1,6%
  8. The Colapse of the Earl of Chatham in the House of Lords (also known as The Death of the Earl of Chatham) 8 The Colapse of the Earl of Chatham in the House of Lords (also known as The Death of the Earl of Chatham), 1779 400 lankytojų · 1,2%
  9. Thomas Amory II 9 Thomas Amory II, 1772 400 lankytojų · 1,2%
  10. Mrs.Daniel Hubbard (Mary Greene) 10 Mrs.Daniel Hubbard (Mary Greene), 1764 400 lankytojų · 1,2%

Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Jonas Singletonas Koplis puslapis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100900
Lie 20261.80022.600
Rugp 20264002.900
Rugs 20261002.800

Kiek bendrai dėmesio sulaukia Jonas Singletonas Koplis darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip populiariausi Jonas Singletonas Koplis darbai pasižymi tendencijomis per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Vatsonas ir žvėrys0000000001.3001.6001.700
The Colapse of the Earl of…0000000003001000
Brook Watson and the Shark0000000002000100
Lemuel Cox000000000000
John Quincy Adams00000000010000
The Return of Neptune0000000004000100
Mrs John Winthrop00000000030000
Samuel Adams00000000010000
Paul Revere00000000010000
Samuel Verplanck00000000001000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Jonas Singletonas Koplis?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai28.40089,9%
telefonai2.9009,2%
planšetės3000,9%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Jonas Singletonas Koplis dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti šio supiklavos duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Ispanų30037,5%
Anglų10012,5%
Vengrų10012,5%
Italų10012,5%
Japonų10012,5%
Rusų10012,5%

Kokia yra kasdienė Jonas Singletonas Koplis lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DienaPeržiūros
K 24 Rugs0
P 25 Rugs700
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs300
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs200
T 30 Rugs200
K 1 Spa0
P 2 Spa300
Š 3 Spa500
S 4 Spa500
Pr 5 Spa0
A 6 Spa300
T 7 Spa1.500
K 8 Spa300
P 9 Spa300
Š 10 Spa100
S 11 Spa200
Pr 12 Spa400
A 13 Spa300
T 14 Spa0
K 15 Spa (prognozė)100
P 16 Spa (prognozė)300
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)300
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)500
K 22 Spa (prognozė)100
P 23 Spa (prognozė)400
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)500
K 29 Spa (prognozė)100
P 30 Spa (prognozė)400
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)300
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)500

Jonas Singletonas Koplis: greiti atsakymai

Kuri Jonas Singletonas Koplis kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Tai Vatsonas ir žvėrys: 5.400 apsilankymų, tai 17% peržiūrų iš viso Jonas Singletonas Koplis peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.

Kiek lankytojų lankosi Jonas Singletonas Koplis puslapį?

31.600 per past twelve months, iš kurių 2.400 – menedžerio puslapyje ir 29.200 – individualiuose darbuose.

Ar žmonės žiūri į Jonas Singletonas Koplis telefonu ar kompiuteriu?

Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (90%),telefonai (9%) ir planšetės (1%); lyderia kompiuteriai su 90%.

Ar yra Jonas Singletonas Koplis kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?

Taip, Dramatiškas (Emocinis tonas): 28% lankytų lankytų katalogo 0% dalies.