Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi John Elwyn puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija John Elwyn
The Faithful Few lankoma dažniau nei bet kurį kitą John Elwyn kūrinį: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 29% visų peržiūrėtų darbų. The Mothers ir In the Valley užbaia podiumo trio. Iš viso John Elwyn sukvietė 1.000 apsilankymų: 400 – artistiaus puslapyje ir 600 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Spa 2026 lankytojų buvo 100% mažiau nei Rugs 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 900 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Blėskios (Spalvų nasyginimas) sulaukia 57% lankytojų, nors sudaro tik 27% katalogo dalį.
5 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos John Elwyn darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 5 kūrinių John Elwyn buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra John Elwyn puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 500 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia John Elwyn darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia John Elwyn lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 23,1% | 42,9% |
| Švelnus šešėlis | 42,3% | 28,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 26,9% | 28,6% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 7,7% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 26,9% | 57,1% |
| Subtili spalva | 11,5% | 0,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 38,5% | 14,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 23,1% | 28,6% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 47,1% | 50,0% |
| Tamsūs tonai | 41,2% | 50,0% |
| Gamta | 5,9% | 0,0% |
| Neutralios spalvos | 5,9% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 23,1% | 28,6% |
| Subalansuota | 46,2% | 57,1% |
| Vividūs | 30,8% | 14,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 3,9% | 0,0% |
| Švelnus | 34,6% | 14,3% |
| Subalansuotas | 34,6% | 42,9% |
| Ryški | 23,1% | 42,9% |
| Pareiškimas | 3,9% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 15,4% | 42,9% |
| Švelniai suderinta paletė | 19,2% | 28,6% |
| Subalansuota harmonija | 11,5% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 38,5% | 14,3% |
| Suvarta paletė | 15,4% | 14,3% |
Kaip populiariausi John Elwyn darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Mothers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Welsh Funeral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Rocky Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Welsh Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bristol Student | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| My Father (1871–1947) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Summer Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dennis William Reed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas John Elwyn dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė John Elwyn lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 100 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 100 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 200 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 200 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
John Elwyn: greiti atsakymai
Kuri John Elwyn kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai The Faithful Few: 200 apsilankymų, tai 29% peržiūrų iš viso John Elwyn peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 5 vietą.
Kiek lankytojų lankosi John Elwyn puslapį?
- 1.000 per past twelve months, iš kurių 400 – menedžerio puslapyje ir 600 – individualiuose darbuose.
Ar yra John Elwyn kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Blėskios (Spalvų nasyginimas): 57% lankytų lankytų katalogo 27% dalies.