Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jean Ii Restout puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Jean Ii Restout
Pentecost lankoma dažniau nei bet kurį kitą Jean Ii Restout kūrinį: 2.300 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 100% visų peržiūrėtų darbų. Iš viso Jean Ii Restout sukvietė 1.800 apsilankymų: 100 – artistiaus puslapyje ir 1.700 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Rugs 2026 lankytojų buvo 40% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 1.000 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija) sulaukia 100% lankytojų, nors sudaro tik 11% katalogo dalį.
1 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Jean Ii Restout darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 1 kūrinių Jean Ii Restout buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Jean Ii Restout puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 900 |
| Rugp 2026 | 0 | 500 |
| Rugs 2026 | 0 | 300 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Jean Ii Restout darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Jean Ii Restout lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 66,7% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 11,1% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 22,2% | 100,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 22,2% | 0,0% |
| Subtili spalva | 33,3% | 100,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 22,2% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 22,2% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 33,3% | 0,0% |
| Subalansuota | 66,7% | 100,0% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 33,3% | 0,0% |
| Subalansuotas | 33,3% | 0,0% |
| Ryški | 22,2% | 100,0% |
| Pareiškimas | 11,1% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 11,1% | 100,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 11,1% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 77,8% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 0,0% | 0,0% |
Kaip populiariausi Jean Ii Restout darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ananias Restoring the Sight… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pentecost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 500 | 300 |
| The disciples of Emmaus or… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of St Scholastica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Abbot Tournus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arms to Aeneas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orpheus descended into the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scipio returning to Allutiu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Dom Baudouin Du… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Jean Ii Restout dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Jean Ii Restout lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 100 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 100 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 100 |
| Š 10 Spa | 400 |
| S 11 Spa | 100 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 100 |
| K 15 Spa (prognozė) | 100 |
| P 16 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 400 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 100 |
| T 21 Spa (prognozė) | 100 |
| K 22 Spa (prognozė) | 100 |
| P 23 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 500 |
| S 25 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 100 |
| T 28 Spa (prognozė) | 100 |
| K 29 Spa (prognozė) | 200 |
| P 30 Spa (prognozė) | 200 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 600 |
| S 1 Lap (prognozė) | 200 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 200 |
| T 4 Lap (prognozė) | 200 |
Jean Ii Restout: greiti atsakymai
Kuri Jean Ii Restout kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Pentecost: 2.300 apsilankymų, tai 100% peržiūrų iš viso Jean Ii Restout peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 1 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Jean Ii Restout puslapį?
- 1.800 per past twelve months, iš kurių 100 – menedžerio puslapyje ir 1.700 – individualiuose darbuose.
Ar yra Jean Ii Restout kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija): 100% lankytų lankytų katalogo 11% dalies.