Jan Steen Populiarumo ir lankytojų statistika

1626 – 1679

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jan Steen puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Jan Steen apžauksme

Per pastaruosius dvylika mėnesių Jan Steen darbas The Merry Family buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 2.300 peržiūrų, užėjęs 9% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra A School for Boys and Girls ir The Artist's Family. Iš viso Jan Steen lankė 25.200 kartų: 3.400 kartų lankyta pagrindinėje Jan Steen pusėje ir 21.800 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas šiek tiek slindo: lankytojų skaičius sumažėjo 26% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 16.000. Žmonės naršo naudojami kompiuteriai (85%),planšetės (10%) ir telefonai (6%). Lankytojai skliaidžia į Džiugus (Emocinis tonas): tokios darbai, sudarantys 15% meno kūrinio katalogo, sulaukia 35% apsilankymų.

10 dažniausiai peržiūrimiausi Jan Steen darbai

Štai 10 darbų autoriaus Jan Steen, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.

  1. The Merry Family 1 The Merry Family, 1668 2.300 lankytojų · 9,1%
  2. A School for Boys and Girls 2 A School for Boys and Girls, 1670 1.100 lankytojų · 4,3%
  3. The Artist's Family 3 The Artist's Family, 1665 1.000 lankytojų · 3,9%
  4. Village school 4 Village school, 1670 800 lankytojų · 3,1%
  5. Twelfth Night 5 Twelfth Night, 1668 600 lankytojų · 2,4%
  6. The Dissolute Household 6 The Dissolute Household, 1663 600 lankytojų · 2,4%
  7. Baker Oostwaert and his wife 7 Baker Oostwaert and his wife, 1658 500 lankytojų · 2,0%
  8. A Merry Party 8 A Merry Party, 1660 500 lankytojų · 2,0%
  9. Celebrating the Birth 9 Celebrating the Birth, 1664 500 lankytojų · 2,0%
  10. The Prayer before the Meal 10 The Prayer before the Meal, 1660 500 lankytojų · 2,0%

Kiek žmonių lanko Jan Steen puslapį kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026400600
Lie 20261.80014.200
Rugp 20264004.300
Rugs 20268002.700

Kiek dažnai žiūrimi Jan Steen darbus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Jan Steen darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Lovesick Maiden000000000000
Self Portrait as a Lutenist0000000003001000
The Lovesick Maiden00000000010000
The Dissolute Household000000000200200200
A Merry Party (detail)000000000000
Merry Company on a Terrace0000000000100100
The Merry Family000000000300200900
Self-Portrait as a Lutenist00000000010000
Twelfth Night0000000003002000
Beware of Luxury (“In Weeld…00000000010000

Kokius įrenginius naudoja Jan Steen lankytojai?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai21.40084,9%
planšetės2.4009,5%
telefonai1.4005,6%

Kuriomis kalbomis dominuoja Jan Steen lankytojai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Vokiečių40030,8%
Čekų30023,1%
Anglų30023,1%
Bulgarų1007,7%
Danų1007,7%
Ispanų1007,7%

Kiek lankytojų kasdien aplanko Jan Steen ir kas laukia toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti skaičius
DienaPeržiūros
K 24 Rugs600
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs200
Pr 28 Rugs600
A 29 Rugs500
T 30 Rugs300
K 1 Spa400
P 2 Spa700
Š 3 Spa200
S 4 Spa200
Pr 5 Spa300
A 6 Spa100
T 7 Spa200
K 8 Spa200
P 9 Spa200
Š 10 Spa400
S 11 Spa200
Pr 12 Spa0
A 13 Spa200
T 14 Spa500
K 15 Spa (prognozė)300
P 16 Spa (prognozė)200
Š 17 Spa (prognozė)100
S 18 Spa (prognozė)100
Pr 19 Spa (prognozė)200
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)300
P 23 Spa (prognozė)200
Š 24 Spa (prognozė)100
S 25 Spa (prognozė)100
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)200
Š 31 Spa (prognozė)100
S 1 Lap (prognozė)100
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)200

Klausimai apie Jan Steen platformoje ArtsDot.com

Kurios Jan Steen kūriniai yra populiariausi?

The Merry Family yra populiariausias darbas: jį aplankė 2.300 kartų (9% visų Jan Steen peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 10 dažniausiai peržiūromos dalys.

Kiek žmonių žiūri Jan Steen svetainėje ArtsDot.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių Jan Steen gavo 25.200 apsilankymų: 3.400 pusėje autoriaus ir 21.800 individualių kūrinių puselėse.

Per kuriais įrenginiais lankytojai naršo Jan Steen turinio?

Daugiausia – kompiuteriai (85%),planšetės (10%) ir telefonai (6%): 85% apsilankymų atvyksta iš kompiuteriai.

Kurių kūrinių domisi Jan Steen lankytojai?

Jie teikia pirmenybę Džiugus (Emocinis tonas): tai sudaro 35% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 15%.