James Fullarton Auditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com

1946

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi James Fullarton puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

James Fullarton: skaičiai keliose eilutėse

Winter Landscape yra žvaigždė: 100 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 25% visų James Fullarton peržiūrų. Toliau yra Self Portrait 3 ir Summer Blossom. Daugybė menininko puslapio lankytojų (300 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (400 lankytojų) kartu sudaro 700 lankytojų. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (700 lankytojų). Lankytojai renkasi Švelniai suderinta paletė (Spalvų harmonija) – tai sudaro 75% lankytojų, palygdinti su 38% katalogo dalimi.

James Fullarton: 4 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia

Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas James Fullarton kūrinys.

  1. Winter Landscape 1 Winter Landscape 100 lankytojų · 25,0%
  2. Self Portrait 3 2 Self Portrait 3 100 lankytojų · 25,0%
  3. Summer Blossom 3 Summer Blossom 100 lankytojų · 25,0%
  4. Poppies and Cornflowers 4 Poppies and Cornflowers 100 lankytojų · 25,0%

Kada žmonės lankia James Fullarton puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 2026300400
Rugp 202600
Rugs 202600

Kada žiūrimos James Fullarton darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kokie yra pagrindiniai James Fullarton darbai, mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Self Portrait 2000000000000
Self Portrait 7000000000000
Self Portrait 8000000000000
Hans Meidner000000000000
Self Portrait 5000000000000
Self Portrait 4000000000000
Self Portrait 300000000010000
Self Portrait 9000000000000
Poppies and Cornflowers00000000010000
Self Portrait 6000000000000

Kurisomis kalbomis kalba James Fullarton auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kiek kasdienių apsilankymų turi James Fullarton ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
Pr 21 Rugs0
A 22 Rugs0
T 23 Rugs0
K 24 Rugs0
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa (prognozė)0
A 13 Spa (prognozė)0
T 14 Spa (prognozė)0
K 15 Spa (prognozė)0
P 16 Spa (prognozė)0
Š 17 Spa (prognozė)0
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)0
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0

Ką žmonės klausia apie James Fullarton

Kurių James Fullarton kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?

Winter Landscape pirmiausia, su 100 apsilankymų arba 25% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 4 darbai.

Kokia James Fullarton auditorija ArtsDot.com?

700 lankytojų per dvylika mėnesių: 300 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 400 lankytojų – jo kūrinius.

Kurios James Fullarton darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, pažymėti žanru Švelniai suderinta paletė (Spalvų harmonija), užima 75% lankytojų, nors sudaro tik 38% katalogo.