Pontormas Auditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com

1494 – 1556

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Pontormas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Pontormas: skaičiai keliose eilutėse

Apvaizda yra žvaigždė: 2.700 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 16% visų Pontormas peržiūrų. Toliau yra Halbardininkas ir Portrait of Two Friends. Daugybė menininko puslapio lankytojų (4.200 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (15.000 lankytojų) kartu sudaro 19.200 lankytojų. Susidomėjimas auga: tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026 lankytojų skaičius padidėjo 75%. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (14.300 lankytojų). Auditorijos pagrindinės kalbos: Italų (39%),Olandų (18%) ir Ispanų (11%). Pagal įrenginius: kompiuteriai (82%),telefonai (14%) ir planšetės (4%). Lankytojai renkasi Raminanti (Nuotaika) – tai sudaro 41% lankytojų, palygdinti su 0% katalogo dalimi.

Pontormas: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia

Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Pontormas kūrinys.

  1. Apvaizda 1 Apvaizda, 1528 2.700 lankytojų · 16,3%
  2. Halbardininkas 2 Halbardininkas, 1520 1.100 lankytojų · 6,6%
  3. Portrait of Two Friends 3 Portrait of Two Friends 400 lankytojų · 2,4%
  4. St. Sebastian 4 St. Sebastian, 1515 400 lankytojų · 2,4%
  5. Christ seated, as a nude figure 5 Christ seated, as a nude figure 400 lankytojų · 2,4%
  6. Supper at Emmaus 6 Supper at Emmaus 400 lankytojų · 2,4%
  7. Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 7 Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 300 lankytojų · 1,8%
  8. Visitation 1 8 Visitation 1 300 lankytojų · 1,8%
  9. Group of the Dead 9 Group of the Dead 300 lankytojų · 1,8%
  10. two nudes compared 10 two nudes compared 300 lankytojų · 1,8%

Kada žmonės lankia Pontormas puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026400100
Lie 20261.50012.800
Rugp 20262001.400
Rugs 20262.100700

Kada žiūrimos Pontormas darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kokie yra pagrindiniai Pontormas darbai, mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Apvaizda000000000900300200
Halbardininkas000000000400500200
Ten thousand martyrs00000000020000
Birth of John the Baptist0000000002000100
St. Sebastian00000000040000
Scene of a Sacrifice000000000000
Cosimo I de' Medici0000000001001000
Madonna with St. Francis an…00000000020000
St. Anthony Abbot00000000030000
Adoration of the Magi00000000010000

Kokie įrenginiai naudojami Pontormas auditorijos?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai15.80082,3%
telefonai2.70014,1%
planšetės7003,6%

Kurisomis kalbomis kalba Pontormas auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų1.70038,6%
Olandų80018,2%
Ispanų50011,4%
Lenkų3006,8%
Čekų2004,5%
Anglų2004,5%
Vengrų2004,5%
Japonų2004,5%
Vokiečių1002,3%
Slovakų1002,3%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Pontormas ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
Š 3 Spa300
S 4 Spa100
Pr 5 Spa300
A 6 Spa100
T 7 Spa200
K 8 Spa400
P 9 Spa500
Š 10 Spa300
S 11 Spa500
Pr 12 Spa100
A 13 Spa300
T 14 Spa200
K 15 Spa800
P 16 Spa200
Š 17 Spa700
S 18 Spa0
Pr 19 Spa300
A 20 Spa200
T 21 Spa0
K 22 Spa300
P 23 Spa100
Š 24 Spa (prognozė)300
S 25 Spa (prognozė)100
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)100
K 29 Spa (prognozė)400
P 30 Spa (prognozė)200
Š 31 Spa (prognozė)300
S 1 Lap (prognozė)100
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)100
K 5 Lap (prognozė)300
P 6 Lap (prognozė)200
Š 7 Lap (prognozė)300
S 8 Lap (prognozė)100
Pr 9 Lap (prognozė)200
A 10 Lap (prognozė)100
T 11 Lap (prognozė)100
K 12 Lap (prognozė)300
P 13 Lap (prognozė)200

Ką žmonės klausia apie Pontormas

Kurių Pontormas kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?

Apvaizda pirmiausia, su 2.700 apsilankymų arba 16% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.

Kokia Pontormas auditorija ArtsDot.com?

19.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.200 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 15.000 lankytojų – jo kūrinius.

Iš kurių įrenginių ateina Pontormas auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (82%),telefonai (14%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 82% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Pontormas auditorija?

Italų (39%),Olandų (18%) ir Ispanų (11%). Pagrindinė kalba – Italų, ja naudojasi 39% lankytojų.

Kurios Pontormas darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, pažymėti žanru Raminanti (Nuotaika), užima 41% lankytojų, nors sudaro tik 0% katalogo.