Jacopo Tintoreto lankytojų statistika ir dažniausiai peržiūromos darbai

1518 – 1594

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jacopo Tintoreto puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Trumpoji versija Jacopo Tintoreto

Paskutinė Vakarienė artworks_database /en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/ /media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg Džakopo Tintoretas Jacopo Tintoretto Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras V lankoma dažniau nei bet kurį kitą Jacopo Tintoreto kūrinį: 6.800 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 4% visų peržiūrėtų darbų. Kilmės Mielojo Kelio ir The Miracle of St Augustine užbaia podiumo trio. Iš viso Jacopo Tintoreto sukvietė 163.700 apsilankymų: 14.900 – artistiaus puslapyje ir 148.800 – per individualius kūdinius. Tendencija auganti: Rugs 2026 lankytojų buvo 36% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 99.300 apsilankymų. Svetainė buvo skaičiuota Anglų (22%),Rusų (15%) ir Korėjiečių (9%) kalbomis. Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (74%),telefonai (24%) ir planšetės (2%). Išsiskirta viena stilių grupė: Subalansuota (Spalvų intensyvumas) sulaukia 48% lankytojų, nors sudaro tik 36% katalogo dalį.

10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Jacopo Tintoreto darbai

Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Jacopo Tintoreto buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.

  1. Paskutinė Vakarienė

artworks_database

/en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/

/media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg

Džakopo Tintoretas

Jacopo Tintoretto

Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras

V 1 Paskutinė Vakarienė artworks_database /en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/ /media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg Džakopo Tintoretas Jacopo Tintoretto Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras V, 1594 6.800 lankytojų · 4,2%
  2. Kilmės Mielojo Kelio 2 Kilmės Mielojo Kelio, 1570 6.500 lankytojų · 4,0%
  3. The Miracle of St Augustine 3 The Miracle of St Augustine, 1549 5.800 lankytojų · 3,5%
  4. Stiklas apie Markų Laisvinant Nelaimes 4 Stiklas apie Markų Laisvinant Nelaimes, 1548 5.500 lankytojų · 3,4%
  5. Krebučių Atvaizdavimas 5 Krebučių Atvaizdavimas, 1565 4.700 lankytojų · 2,9%
  6. Susana ir Vyresniujų 6 Susana ir Vyresniujų, 1557 4.400 lankytojų · 2,7%
  7. Christ Washing the Feet of His Disciples (detail) 7 Christ Washing the Feet of His Disciples (detail), 1547 3.000 lankytojų · 1,8%
  8. Portrait of a Woman Revealing Her Breasts 8 Portrait of a Woman Revealing Her Breasts, 1570 2.400 lankytojų · 1,5%
  9. St Roch in Prison Visited by an Angel (detail) 9 St Roch in Prison Visited by an Angel (detail), 1567 2.300 lankytojų · 1,4%
  10. Kristaus pristatymas prie Šventyklos 10 Kristaus pristatymas prie Šventyklos, 1550 1.900 lankytojų · 1,2%

Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Jacopo Tintoreto puslapis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20264006.600
Lie 20266.80092.500
Rugp 20263.40020.900
Rugs 20264.30028.800

Kiek bendrai dėmesio sulaukia Jacopo Tintoreto darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip populiariausi Jacopo Tintoreto darbai pasižymi tendencijomis per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Kilmės Mielojo Kelio000000001002.2002.1001.800
Susana ir Vyresniujų000000001001.6001.1001.300
Stiklas apie Markų Laisvina…000000004001.8001.2001.600
Krebučių Atvaizdavimas000000001002.0001.300700
Probatica Piscina00000000100900300200
Pavešėjimas Šv. Marko kūno000000000900100100
Mana Manna Miraklis0000000009002000
Kristaus Prisikėlimas000000000500100200
Susanna and the Elders000000000000
Minerva Sending Away Mars f…0000000002000100

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Jacopo Tintoreto?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai121.90074,5%
telefonai39.10023,9%
planšetės2.7001,6%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Jacopo Tintoreto dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti šio supiklavos duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų1.00021,7%
Rusų70015,2%
Korėjiečių4008,7%
Lenkų4008,7%
Suomių3006,5%
Prancūzų3006,5%
Protugalų3006,5%
Bulgarų2004,3%
Ispanų2004,3%
Kroatų2004,3%

Kokia yra kasdienė Jacopo Tintoreto lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DienaPeržiūros
A 22 Rugs2.100
T 23 Rugs1.200
K 24 Rugs2.200
P 25 Rugs1.900
Š 26 Rugs3.000
S 27 Rugs3.200
Pr 28 Rugs1.700
A 29 Rugs1.800
T 30 Rugs1.800
K 1 Spa2.100
P 2 Spa1.700
Š 3 Spa2.900
S 4 Spa1.000
Pr 5 Spa2.700
A 6 Spa2.500
T 7 Spa3.000
K 8 Spa1.700
P 9 Spa2.500
Š 10 Spa1.600
S 11 Spa4.000
Pr 12 Spa3.300
A 13 Spa (prognozė)2.700
T 14 Spa (prognozė)2.500
K 15 Spa (prognozė)2.500
P 16 Spa (prognozė)2.500
Š 17 Spa (prognozė)3.100
S 18 Spa (prognozė)3.400
Pr 19 Spa (prognozė)3.200
A 20 Spa (prognozė)2.800
T 21 Spa (prognozė)2.700
K 22 Spa (prognozė)2.700
P 23 Spa (prognozė)2.700
Š 24 Spa (prognozė)3.300
S 25 Spa (prognozė)3.600
Pr 26 Spa (prognozė)3.400
A 27 Spa (prognozė)3.000
T 28 Spa (prognozė)2.800
K 29 Spa (prognozė)2.800
P 30 Spa (prognozė)2.800
Š 31 Spa (prognozė)3.500
S 1 Lap (prognozė)3.800
Pr 2 Lap (prognozė)3.600

Jacopo Tintoreto: greiti atsakymai

Kuri Jacopo Tintoreto kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Tai Paskutinė Vakarienė artworks_database /en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/ /media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg Džakopo Tintoretas Jacopo Tintoretto Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras V: 6.800 apsilankymų, tai 4% peržiūrų iš viso Jacopo Tintoreto peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.

Kiek lankytojų lankosi Jacopo Tintoreto puslapį?

163.700 per past twelve months, iš kurių 14.900 – menedžerio puslapyje ir 148.800 – individualiuose darbuose.

Ar žmonės žiūri į Jacopo Tintoreto telefonu ar kompiuteriu?

Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (74%),telefonai (24%) ir planšetės (2%); lyderia kompiuteriai su 74%.

Ar žmonės skaito apie Jacopo Tintoreto keliais kalbos?

Taip: Anglų (22%),Rusų (15%) ir Korėjiečių (9%). Anglų yra pirmoji su 22% dalimi.

Ar yra Jacopo Tintoreto kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?

Taip, Subalansuota (Spalvų intensyvumas): 48% lankytų lankytų katalogo 36% dalies.