Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jacob van Campen puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Jacob van Campen apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Jacob van Campen darbas Mercury, Argus and Io buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 100 peržiūrų, užėjęs 20% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Itas Still Life With A Stone Tomb ir Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche. Iš viso Jacob van Campen lankė 1.100 kartų: 800 kartų lankyta pagrindinėje Jacob van Campen pusėje ir 300 kartų – individualių kūrinių pusėse. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 700. Lankytojai skliaidžia į Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): tokios darbai, sudarantys 35% meno kūrinio katalogo, sulaukia 60% apsilankymų.
5 dažniausiai peržiūrimiausi Jacob van Campen darbai
Štai 5 darbų autoriaus Jacob van Campen, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
-
1
Mercury, Argus and Io, 1630
100 lankytojų · 20,0%
-
2
Itas Still Life With A Stone Tomb
100 lankytojų · 20,0%
-
3
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 lankytojų · 20,0%
-
4
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 lankytojų · 20,0%
-
5
Mauritshuis Naar Ets Van P.Post In Koninklijke Bibliotheek 's-gravenhage
100 lankytojų · 20,0%
Kiek žmonių lanko Jacob van Campen puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 200 | 0 |
| Lie 2026 | 600 | 100 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
Kiek dažnai žiūrimi Jacob van Campen darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Jacob van Campen lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 5,9% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 47,1% | 20,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 35,3% | 60,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 5,9% | 0,0% |
| Šviesus | 5,9% | 20,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 5,9% | 20,0% |
| Subtili spalva | 35,3% | 20,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 58,8% | 60,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 75,0% | 80,0% |
| Neutralios spalvos | 12,5% | 20,0% |
| Tamsūs tonai | 12,5% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 11,8% | 20,0% |
| Subalansuota | 70,6% | 80,0% |
| Vividūs | 17,6% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 11,8% | 0,0% |
| Subalansuotas | 29,4% | 40,0% |
| Ryški | 47,1% | 40,0% |
| Pareiškimas | 11,8% | 20,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 23,5% | 20,0% |
| Suvarta paletė | 76,5% | 80,0% |
Kurios Jacob van Campen darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argus, Mercury and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mercury, Argus and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Last Judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Itas Still Life With A Book… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Double Portrait Of Constant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Itas Still Life With A Ston… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Itas Still Life With Books,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Vegetables An… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Books, Shee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Jacob van Campen lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek lankytojų kasdien aplanko Jacob van Campen ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 100 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 100 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
Klausimai apie Jacob van Campen platformoje ArtsDot.com
Kurios Jacob van Campen kūriniai yra populiariausi?
- Mercury, Argus and Io yra populiariausias darbas: jį aplankė 100 kartų (20% visų Jacob van Campen peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 5 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Jacob van Campen svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Jacob van Campen gavo 1.100 apsilankymų: 800 pusėje autoriaus ir 300 individualių kūrinių puselėse.
Kurių kūrinių domisi Jacob van Campen lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): tai sudaro 60% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 35%.