Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Istvánas Nagy puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Istvánas Nagy
Newspaper Reader lankoma dažniau nei bet kurį kitą Istvánas Nagy kūrinį: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 5% visų peržiūrėtų darbų. Swiss-capped Self-portrait ir Reader užbaia podiumo trio. Iš viso Istvánas Nagy sukvietė 4.000 apsilankymų: 500 – artistiaus puslapyje ir 3.500 – per individualius kūdinius. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 3.400 apsilankymų. Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (90%) ir telefonai (10%). Išsiskirta viena stilių grupė: Pareiškimas (Kontrastas) sulaukia 30% lankytojų, nors sudaro tik 14% katalogo dalį.
10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Istvánas Nagy darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Istvánas Nagy buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
Newspaper Reader
200 lankytojų · 4,7%
-
2
Swiss-capped Self-portrait
200 lankytojų · 4,7%
-
3
Reader
200 lankytojų · 4,7%
-
4
Drinking Girl
200 lankytojų · 4,7%
-
5
On A Waterfront
200 lankytojų · 4,7%
-
6
Little Girl
100 lankytojų · 2,3%
-
7
Hill Landscape
100 lankytojų · 2,3%
-
8
Autumn In Bakony
100 lankytojų · 2,3%
-
9
Hillside With Bushes And With Tree Trunks
100 lankytojų · 2,3%
-
10
Cows Between Trees
100 lankytojų · 2,3%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Istvánas Nagy puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 100 |
| Lie 2026 | 200 | 3.200 |
| Rugp 2026 | 100 | 200 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 100 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Istvánas Nagy darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Istvánas Nagy lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 44,0% | 46,5% |
| Švelnus šešėlis | 32,0% | 25,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 22,0% | 18,6% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 2,0% | 9,3% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 28,0% | 25,6% |
| Subtili spalva | 38,0% | 37,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 24,0% | 34,9% |
| Ryški spalvų išraiška | 10,0% | 2,3% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 76,9% | 75,0% |
| Tamsūs tonai | 19,2% | 12,5% |
| Neutralios spalvos | 3,9% | 12,5% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 42,0% | 39,5% |
| Subalansuota | 50,0% | 46,5% |
| Vividūs | 8,0% | 14,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 12,0% | 14,0% |
| Švelnus | 36,0% | 20,9% |
| Subalansuotas | 18,0% | 11,6% |
| Ryški | 20,0% | 23,3% |
| Pareiškimas | 14,0% | 30,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 18,0% | 25,6% |
| Švelniai suderinta paletė | 24,0% | 18,6% |
| Subalansuota harmonija | 20,0% | 20,9% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 30,0% | 27,9% |
| Suvarta paletė | 8,0% | 7,0% |
Kaip populiariausi Istvánas Nagy darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Transylvania Landscape - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drinking Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl With A Dolly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl With Yellow Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadow In Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Istvánas Nagy?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.600 | 90,0% |
| telefonai | 400 | 10,0% |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Istvánas Nagy dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Istvánas Nagy lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 28 Lap (prognozė) | 0 |
Istvánas Nagy: greiti atsakymai
Kuri Istvánas Nagy kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Newspaper Reader: 200 apsilankymų, tai 5% peržiūrų iš viso Istvánas Nagy peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Istvánas Nagy puslapį?
- 4.000 per past twelve months, iš kurių 500 – menedžerio puslapyje ir 3.500 – individualiuose darbuose.
Ar žmonės žiūri į Istvánas Nagy telefonu ar kompiuteriu?
- Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (90%) ir telefonai (10%); lyderia kompiuteriai su 90%.
Ar yra Istvánas Nagy kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Pareiškimas (Kontrastas): 30% lankytų lankytų katalogo 14% dalies.