Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Hugh Mcneil Mcintyre puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Hugh Mcneil Mcintyre apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Hugh Mcneil Mcintyre darbas Reynaud's Farm buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 200 peržiūrų, užėjęs 29% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Galloway Shore ir Woman in the Market, Anjuna, India, 1995. Iš viso Hugh Mcneil Mcintyre lankė 800 kartų: 100 kartų lankyta pagrindinėje Hugh Mcneil Mcintyre pusėje ir 700 kartų – individualių kūrinių pusėse. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 800. Lankytojai skliaidžia į Švelnus (Kontrastas): tokios darbai, sudarantys 25% meno kūrinio katalogo, sulaukia 57% apsilankymų.
4 dažniausiai peržiūrimiausi Hugh Mcneil Mcintyre darbai
Štai 4 darbų autoriaus Hugh Mcneil Mcintyre, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
Kiek žmonių lanko Hugh Mcneil Mcintyre puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 700 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek dažnai žiūrimi Hugh Mcneil Mcintyre darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Hugh Mcneil Mcintyre lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 0,0% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 8,3% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 75,0% | 85,7% |
| Šviesus | 16,7% | 14,3% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 0,0% | 0,0% |
| Subtili spalva | 8,3% | 0,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 41,7% | 28,6% |
| Ryški spalvų išraiška | 50,0% | 71,4% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Pastelinės spalvos | 50,0% | 71,4% |
| Neutralios spalvos | 30,0% | 28,6% |
| Žemiški tonai | 10,0% | 0,0% |
| Gamta | 10,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota | 25,0% | 28,6% |
| Vividūs | 75,0% | 71,4% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 66,7% | 42,9% |
| Švelnus | 25,0% | 57,1% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 8,3% | 0,0% |
| Pareiškimas | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 8,3% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 8,3% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 25,0% | 42,9% |
| Suvarta paletė | 58,3% | 57,1% |
Kurios Hugh Mcneil Mcintyre darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Lochrutton, 1992 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset, Fort William | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees in Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lavender Distillery, Vauclu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reynaud's Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| River Nith above Friars' Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barleyfields, Provence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman in the Market, Anjuna… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Farm Buildings on the Upper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Hugh Mcneil Mcintyre lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek lankytojų kasdien aplanko Hugh Mcneil Mcintyre ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
Klausimai apie Hugh Mcneil Mcintyre platformoje ArtsDot.com
Kurios Hugh Mcneil Mcintyre kūriniai yra populiariausi?
- Reynaud's Farm yra populiariausias darbas: jį aplankė 200 kartų (29% visų Hugh Mcneil Mcintyre peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 4 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Hugh Mcneil Mcintyre svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Hugh Mcneil Mcintyre gavo 800 apsilankymų: 100 pusėje autoriaus ir 700 individualių kūrinių puselėse.
Kurių kūrinių domisi Hugh Mcneil Mcintyre lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Švelnus (Kontrastas): tai sudaro 57% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 25%.