Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Henry Sandercock puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Henry Sandercock
The final stroke lankoma dažniau nei bet kurį kitą Henry Sandercock kūrinį: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 27% visų peržiūrėtų darbų. Shouting at the Caddie ir Measuring Up užbaia podiumo trio. Iš viso Henry Sandercock sukvietė 1.200 apsilankymų: 100 – artistiaus puslapyje ir 1.100 – per individualius kūdinius. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 1.100 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Švelnus (Kontrastas) sulaukia 91% lankytojų, nors sudaro tik 68% katalogo dalį.
8 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Henry Sandercock darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 8 kūrinių Henry Sandercock buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
The final stroke
300 lankytojų · 27,3%
-
2
Shouting at the Caddie
200 lankytojų · 18,2%
-
3
Measuring Up
100 lankytojų · 9,1%
-
4
The Lethargic Golfers
100 lankytojų · 9,1%
-
5
Frustration On The Golf Course
100 lankytojų · 9,1%
-
6
The Golfer Disturbed by a Windy Blast
100 lankytojų · 9,1%
-
7
Donkeys On The Golf Course
100 lankytojų · 9,1%
-
8
The attacked golfer
100 lankytojų · 9,1%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Henry Sandercock puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 100 | 1.000 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Henry Sandercock darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Henry Sandercock lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 5,3% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 42,1% | 36,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 42,1% | 54,5% |
| Šviesus | 10,5% | 9,1% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 63,2% | 72,7% |
| Subtili spalva | 21,1% | 9,1% |
| Subtilus ir subalansuotas | 15,8% | 18,2% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 52,6% | 54,5% |
| Subalansuota | 42,1% | 45,5% |
| Vividūs | 5,3% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 10,5% | 0,0% |
| Švelnus | 68,4% | 90,9% |
| Subalansuotas | 10,5% | 0,0% |
| Ryški | 10,5% | 9,1% |
| Pareiškimas | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 36,8% | 45,5% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 10,5% | 18,2% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 15,8% | 9,1% |
| Suvarta paletė | 36,8% | 27,3% |
Kaip populiariausi Henry Sandercock darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The attacked golfer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Surprised Golfer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Golfing Moves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The School Boy Golfers In T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golfer Disturbed by a W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Roadmen disturbed by th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The furious golfer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frustration On The Golf Cou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Golfer being disturbed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hopelessly Bunkered | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Henry Sandercock dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Henry Sandercock lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
Henry Sandercock: greiti atsakymai
Kuri Henry Sandercock kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai The final stroke: 300 apsilankymų, tai 27% peržiūrų iš viso Henry Sandercock peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 8 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Henry Sandercock puslapį?
- 1.200 per past twelve months, iš kurių 100 – menedžerio puslapyje ir 1.100 – individualiuose darbuose.
Ar yra Henry Sandercock kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Švelnus (Kontrastas): 91% lankytų lankytų katalogo 68% dalies.