Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Henry Hetherington Emmerson puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Henry Hetherington Emmerson apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Henry Hetherington Emmerson darbas Two Shorthorn Calves buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 300 peržiūrų, užėjęs 14% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Gilnockie Tower in 1530, Dumfriesshire ir God's Nursery. Iš viso Henry Hetherington Emmerson lankė 2.800 kartų: 700 kartų lankyta pagrindinėje Henry Hetherington Emmerson pusėje ir 2.100 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas šiek tiek slindo: lankytojų skaičius sumažėjo 100% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 2.000. Lankytojai skliaidžia į Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): tokios darbai, sudarantys 24% meno kūrinio katalogo, sulaukia 55% apsilankymų.
10 dažniausiai peržiūrimiausi Henry Hetherington Emmerson darbai
Štai 10 darbų autoriaus Henry Hetherington Emmerson, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
-
1
Two Shorthorn Calves, 1874
300 lankytojų · 13,6%
-
2
Gilnockie Tower in 1530, Dumfriesshire
300 lankytojų · 13,6%
-
3
God's Nursery, 1894
300 lankytojų · 13,6%
-
4
A Man in Eighteenth Century Dress with a Flute, in His Study, 1877
300 lankytojų · 13,6%
-
5
Johnny Armstrong (d.1530), 1886
100 lankytojų · 4,5%
-
6
A Foreign Invasion, 1871
100 lankytojų · 4,5%
-
7
The Intruders, 1876
100 lankytojų · 4,5%
-
8
The Lost Child, 1870
100 lankytojų · 4,5%
-
9
The Right Honourable Earl Grey (1764–1845), KG, 1848
100 lankytojų · 4,5%
-
10
Our Baby, 1882
100 lankytojų · 4,5%
Kiek žmonių lanko Henry Hetherington Emmerson puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 200 |
| Lie 2026 | 700 | 1.300 |
| Rugp 2026 | 0 | 600 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek dažnai žiūrimi Henry Hetherington Emmerson darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Henry Hetherington Emmerson lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 42,9% | 31,8% |
| Švelnus šešėlis | 22,4% | 13,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 24,5% | 54,5% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 10,2% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 24,5% | 9,1% |
| Subtili spalva | 32,6% | 36,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 26,5% | 36,4% |
| Ryški spalvų išraiška | 16,3% | 18,2% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 63,0% | 71,4% |
| Tamsūs tonai | 15,2% | 23,8% |
| Neutralios spalvos | 15,2% | 4,8% |
| Pastelinės spalvos | 4,3% | 0,0% |
| Monochrominis | 2,2% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 30,6% | 13,6% |
| Subalansuota | 61,2% | 81,8% |
| Vividūs | 8,2% | 4,5% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 12,2% | 4,5% |
| Švelnus | 20,4% | 36,4% |
| Subalansuotas | 12,2% | 9,1% |
| Ryški | 22,4% | 13,6% |
| Pareiškimas | 32,6% | 36,4% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 10,2% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 4,1% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 10,2% | 4,5% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 46,9% | 59,1% |
| Suvarta paletė | 28,6% | 36,4% |
Kurios Henry Hetherington Emmerson darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| John Mawson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Waits for the bark that ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Hancock (1808–1890) in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evangeline | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Mawson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Foreign Invasion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Village Tailor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Foreign Invasion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Right Honourable Earl G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Two Shorthorn Calves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Henry Hetherington Emmerson lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Turkų | 200 | 100,0% |
Kiek lankytojų kasdien aplanko Henry Hetherington Emmerson ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 200 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 100 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 100 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 100 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 100 |
Klausimai apie Henry Hetherington Emmerson platformoje ArtsDot.com
Kurios Henry Hetherington Emmerson kūriniai yra populiariausi?
- Two Shorthorn Calves yra populiariausias darbas: jį aplankė 300 kartų (14% visų Henry Hetherington Emmerson peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 10 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Henry Hetherington Emmerson svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Henry Hetherington Emmerson gavo 2.800 apsilankymų: 700 pusėje autoriaus ir 2.100 individualių kūrinių puselėse.
Kurių kūrinių domisi Henry Hetherington Emmerson lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): tai sudaro 55% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 24%.