Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Grahame Sydney puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Grahame Sydney
Boundary Road, Ida Valley lankoma dažniau nei bet kurį kitą Grahame Sydney kūrinį: 400 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 8% visų peržiūrėtų darbų. Paul Aubin ir Standing Nude Ii užbaia podiumo trio. Iš viso Grahame Sydney sukvietė 4.700 apsilankymų: 800 – artistiaus puslapyje ir 3.900 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Rugs 2026 lankytojų buvo 60% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 4.000 apsilankymų. Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (79%) ir telefonai (21%). Išsiskirta viena stilių grupė: Švelnus šešėlis (Švytėjimas) sulaukia 27% lankytojų, nors sudaro tik 12% katalogo dalį.
10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Grahame Sydney darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Grahame Sydney buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
Boundary Road, Ida Valley
400 lankytojų · 8,2%
-
2
Paul Aubin
400 lankytojų · 8,2%
-
3
Standing Nude Ii
300 lankytojų · 6,1%
-
4
Robert Hogan
200 lankytojų · 4,1%
-
5
Albatross At Deborah Bay
200 lankytojų · 4,1%
-
6
Waipiata Angel
200 lankytojų · 4,1%
-
7
Ahuriri Saddle
200 lankytojų · 4,1%
-
8
Ida Valley Moon
200 lankytojų · 4,1%
-
9
Pig Root Pond
100 lankytojų · 2,0%
-
10
Killing House
100 lankytojų · 2,0%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Grahame Sydney puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 700 | 3.300 |
| Rugp 2026 | 0 | 500 |
| Rugs 2026 | 100 | 100 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Grahame Sydney darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Grahame Sydney lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 14,0% | 10,2% |
| Švelnus šešėlis | 12,0% | 26,5% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 36,0% | 36,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 26,0% | 18,4% |
| Šviesus | 12,0% | 8,2% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 48,0% | 57,1% |
| Subtili spalva | 32,0% | 16,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 20,0% | 14,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 12,2% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 86,2% | 87,5% |
| Žemiški tonai | 6,9% | 4,2% |
| Monochrominis | 6,9% | 4,2% |
| Tamsūs tonai | 0,0% | 4,2% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 44,0% | 55,1% |
| Subalansuota | 44,0% | 24,5% |
| Vividūs | 12,0% | 20,4% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 10,0% | 6,1% |
| Švelnus | 14,0% | 6,1% |
| Subalansuotas | 10,0% | 16,3% |
| Ryški | 24,0% | 22,4% |
| Pareiškimas | 42,0% | 49,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 20,0% | 30,6% |
| Švelniai suderinta paletė | 26,0% | 12,2% |
| Subalansuota harmonija | 12,0% | 10,2% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 26,0% | 38,8% |
| Suvarta paletė | 16,0% | 8,2% |
Kaip populiariausi Grahame Sydney darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Hogan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Silent Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model In Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night At The Pensioner Flats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rozzie At Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing, Study For Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night House Ii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening In The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Arthur Batt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memorial Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Grahame Sydney?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.700 | 78,7% |
| telefonai | 1.000 | 21,3% |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Grahame Sydney dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Grahame Sydney lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 200 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 100 |
| S 4 Spa | 100 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 200 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
Grahame Sydney: greiti atsakymai
Kuri Grahame Sydney kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Boundary Road, Ida Valley: 400 apsilankymų, tai 8% peržiūrų iš viso Grahame Sydney peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Grahame Sydney puslapį?
- 4.700 per past twelve months, iš kurių 800 – menedžerio puslapyje ir 3.900 – individualiuose darbuose.
Ar žmonės žiūri į Grahame Sydney telefonu ar kompiuteriu?
- Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (79%) ir telefonai (21%); lyderia kompiuteriai su 79%.
Ar yra Grahame Sydney kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Švelnus šešėlis (Švytėjimas): 27% lankytų lankytų katalogo 12% dalies.