Giuseppe Arcimboldo Auditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com

1527 – 1593

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Giuseppe Arcimboldo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Giuseppe Arcimboldo: skaičiai keliose eilutėse

Vertumnas (Vertumno) yra žvaigždė: 9.200 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 15% visų Giuseppe Arcimboldo peržiūrų. Toliau yra Žiemos Nr. 1 ir Bibliotekininkas. Daugybė menininko puslapio lankytojų (8.700 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (55.500 lankytojų) kartu sudaro 64.200 lankytojų. Susidomėjimas auga: tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026 lankytojų skaičius padidėjo 177%. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (36.500 lankytojų). Auditorijos pagrindinės kalbos: Anglų (32%),Italų (24%) ir Ispanų (7%). Pagal įrenginius: kompiuteriai (64%),telefonai (31%) ir planšetės (5%). Lankytojai renkasi Mistika (Nuotaika) – tai sudaro 45% lankytojų, palygdinti su 7% katalogo dalimi.

Giuseppe Arcimboldo: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia

Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Giuseppe Arcimboldo kūrinys.

  1. Vertumnas (Vertumno) 1 Vertumnas (Vertumno), 1590 9.200 lankytojų · 15,3%
  2. Žiemos Nr. 1 2 Žiemos Nr. 1, 1563 4.000 lankytojų · 6,7%
  3. Bibliotekininkas 3 Bibliotekininkas, 1566 3.600 lankytojų · 6,0%
  4. Ugnis 4 Ugnis 2.800 lankytojų · 4,7%
  5. Ruduo 5 Ruduo, 1573 2.500 lankytojų · 4,2%
  6. Rūpėjas 6 Rūpėjas, 1572 2.200 lankytojų · 3,7%
  7. Aštris puodelis vaisių 7 Aštris puodelis vaisių, 1590 1.900 lankytojų · 3,2%
  8. Vasara 8 Vasara, 1563 1.800 lankytojų · 3,0%
  9. Ziedų Natūrmortė 9 Ziedų Natūrmortė, 1591 1.500 lankytojų · 2,5%
  10. Fire 10 Fire, 1566 1.400 lankytojų · 2,3%

Kada žmonės lankia Giuseppe Arcimboldo puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260900
Lie 20262.90033.600
Rugp 20261.1006.000
Rugs 20264.70015.000

Kada žiūrimos Giuseppe Arcimboldo darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kokie yra pagrindiniai Giuseppe Arcimboldo darbai, mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Vertumnas (Vertumno)0000000003.6002.9002.200
Žiemos Nr. 10000000009001.0001.700
Rūpėjas00000000070001.200
Bibliotekininkas0000000001.4005001.000
Ugnis000000001001.1001001.100
Ruduo000000002009002001.000
Pavasaris000000000200100600
Winter0000000005000200
Reversible Head with Basket…000000000700200300
The Four Seasons in one Head000000001001001000

Kokie įrenginiai naudojami Giuseppe Arcimboldo auditorijos?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai41.20064,2%
telefonai19.80030,8%
planšetės3.2005,0%

Kurisomis kalbomis kalba Giuseppe Arcimboldo auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų1.30031,7%
Italų1.00024,4%
Ispanų3007,3%
Korėjiečių3007,3%
Protugalų3007,3%
Arabų1002,4%
Graikų1002,4%
Gruzinų1002,4%
Lenkų1002,4%
Rumunų1002,4%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Giuseppe Arcimboldo ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
P 25 Rugs600
Š 26 Rugs600
S 27 Rugs900
Pr 28 Rugs2.300
A 29 Rugs1.000
T 30 Rugs800
K 1 Spa1.100
P 2 Spa800
Š 3 Spa300
S 4 Spa800
Pr 5 Spa1.500
A 6 Spa1.000
T 7 Spa1.300
K 8 Spa500
P 9 Spa2.200
Š 10 Spa200
S 11 Spa1.100
Pr 12 Spa1.900
A 13 Spa700
T 14 Spa1.400
K 15 Spa2.300
P 16 Spa (prognozė)1.700
Š 17 Spa (prognozė)500
S 18 Spa (prognozė)1.300
Pr 19 Spa (prognozė)2.700
A 20 Spa (prognozė)1.300
T 21 Spa (prognozė)1.600
K 22 Spa (prognozė)1.800
P 23 Spa (prognozė)1.800
Š 24 Spa (prognozė)600
S 25 Spa (prognozė)1.400
Pr 26 Spa (prognozė)2.900
A 27 Spa (prognozė)1.400
T 28 Spa (prognozė)1.800
K 29 Spa (prognozė)2.000
P 30 Spa (prognozė)1.900
Š 31 Spa (prognozė)600
S 1 Lap (prognozė)1.500
Pr 2 Lap (prognozė)3.100
A 3 Lap (prognozė)1.500
T 4 Lap (prognozė)1.900
K 5 Lap (prognozė)2.100

Ką žmonės klausia apie Giuseppe Arcimboldo

Kurių Giuseppe Arcimboldo kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?

Vertumnas (Vertumno) pirmiausia, su 9.200 apsilankymų arba 15% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.

Kokia Giuseppe Arcimboldo auditorija ArtsDot.com?

64.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 8.700 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 55.500 lankytojų – jo kūrinius.

Iš kurių įrenginių ateina Giuseppe Arcimboldo auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (64%),telefonai (31%) ir planšetės (5%); kompiuteriai generuoja 64% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Giuseppe Arcimboldo auditorija?

Anglų (32%),Italų (24%) ir Ispanų (7%). Pagrindinė kalba – Anglų, ja naudojasi 32% lankytojų.

Kurios Giuseppe Arcimboldo darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, pažymėti žanru Mistika (Nuotaika), užima 45% lankytojų, nors sudaro tik 7% katalogo.