Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gillis Van Tilborgh puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Gillis Van Tilborgh
A Picture Gallery lankoma dažniau nei bet kurį kitą Gillis Van Tilborgh kūrinį: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 50% visų peržiūrėtų darbų. Fair ir Outside a Tavern užbaia podiumo trio. Iš viso Gillis Van Tilborgh sukvietė 1.100 apsilankymų: 500 – artistiaus puslapyje ir 600 – per individualius kūdinius. Tendencija auganti: Rugs 2026 lankytojų buvo 400% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 500 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Subtili spalva (Spalvų nasyginimas) sulaukia 67% lankytojų, nors sudaro tik 22% katalogo dalį.
4 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Gillis Van Tilborgh darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 4 kūrinių Gillis Van Tilborgh buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Gillis Van Tilborgh puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 300 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 300 | 200 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Gillis Van Tilborgh darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Gillis Van Tilborgh lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 61,1% | 83,3% |
| Švelnus šešėlis | 33,3% | 16,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 5,6% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 22,2% | 0,0% |
| Subtili spalva | 22,2% | 66,7% |
| Subtilus ir subalansuotas | 55,6% | 33,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 50,0% | 66,7% |
| Subalansuota | 44,4% | 33,3% |
| Vividūs | 5,6% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 16,7% | 50,0% |
| Švelnus | 16,7% | 0,0% |
| Subalansuotas | 16,7% | 16,7% |
| Ryški | 27,8% | 16,7% |
| Pareiškimas | 22,2% | 16,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 5,6% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 11,1% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 38,9% | 33,3% |
| Suvarta paletė | 44,4% | 66,7% |
Kaip populiariausi Gillis Van Tilborgh darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Village Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Portrait (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Portrait (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Picture Gallery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| A Barn Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boors Eating Drinking and S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunting Party outside an Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ball players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Gillis Van Tilborgh dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Rusų | 200 | 66,7% |
| Prancūzų | 100 | 33,3% |
Kokia yra kasdienė Gillis Van Tilborgh lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 100 |
| K 24 Rugs | 100 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 200 |
| S 27 Rugs | 100 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
Gillis Van Tilborgh: greiti atsakymai
Kuri Gillis Van Tilborgh kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai A Picture Gallery: 300 apsilankymų, tai 50% peržiūrų iš viso Gillis Van Tilborgh peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 4 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Gillis Van Tilborgh puslapį?
- 1.100 per past twelve months, iš kurių 500 – menedžerio puslapyje ir 600 – individualiuose darbuose.
Ar yra Gillis Van Tilborgh kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 67% lankytų lankytų katalogo 22% dalies.