Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Giancinto Gianni puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Giancinto Gianni apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Giancinto Gianni darbas The Mediterranean Fleet at Malta, June 1876 HMS 'Sultan', 'Hibernia', 'Devastation' and 'Helicon' in Harbour buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 400 peržiūrų, užėjęs 33% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Grand Harbour, Valletta ir The Mediterranean Fleet at Malta June 1876 HMS 'Helicon', 'Swiftsure', 'Pallas', 'Hercules' and 'Invincible' in Harbour. Iš viso Giancinto Gianni lankė 2.300 kartų: 1.800 kartų lankyta pagrindinėje Giancinto Gianni pusėje ir 500 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 1100%, nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Spa 2026, aplankytų kartų – 1.200. Lankytojai skliaidžia į Raminanti (Kontrastas): tokios darbai, sudarantys 19% meno kūrinio katalogo, sulaukia 58% apsilankymų.
8 dažniausiai peržiūrimiausi Giancinto Gianni darbai
Štai 8 darbų autoriaus Giancinto Gianni, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
-
1
The Mediterranean Fleet at Malta, June 1876 HMS 'Sultan', 'Hibernia', 'Devastation' and 'Helicon' in Harbour, 1876
400 lankytojų · 33,3%
-
2
Grand Harbour, Valletta, 1869
200 lankytojų · 16,7%
-
3
The Mediterranean Fleet at Malta June 1876 HMS 'Helicon', 'Swiftsure', 'Pallas', 'Hercules' and 'Invincible' in Harbour, 1876
100 lankytojų · 8,3%
-
4
Fort St Elmo from the Upper Barracca, Valletta, 1887
100 lankytojų · 8,3%
-
5
Indian Cavalry Camp, Malta, 1878
100 lankytojų · 8,3%
-
6
HMS 'Alexandra', 1886
100 lankytojų · 8,3%
-
7
HMS 'Alexandra' Leaving Malta
100 lankytojų · 8,3%
-
8
View of the Grand Harbour, Moonlight, 1885
100 lankytojų · 8,3%
Kiek žmonių lanko Giancinto Gianni puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 400 |
| Rugp 2026 | 300 | 0 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
| Spa 2026 | 1.100 | 100 |
Kiek dažnai žiūrimi Giancinto Gianni darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Giancinto Gianni lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nostalgiška | 20,0% | 44,4% |
| Raminantis | 40,0% | 33,3% |
| Raminantis | 20,0% | 11,1% |
| Emocionaliai stiprus | 20,0% | 11,1% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,8% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 0,0% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 38,1% | 58,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 47,6% | 33,3% |
| Šviesus | 9,5% | 8,3% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 47,6% | 58,3% |
| Subtili spalva | 42,9% | 25,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 4,8% | 16,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,8% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 19,1% | 16,7% |
| Subalansuota | 71,4% | 66,7% |
| Vividūs | 9,5% | 16,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 19,1% | 58,3% |
| Švelnus | 14,3% | 8,3% |
| Subalansuotas | 23,8% | 16,7% |
| Ryški | 33,3% | 16,7% |
| Pareiškimas | 9,5% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 23,8% | 58,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 4,8% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 23,8% | 8,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 33,3% | 8,3% |
| Suvarta paletė | 14,3% | 25,0% |
Kurios Giancinto Gianni darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Mediterranean Fleet at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Harbour, Valletta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mediterranean Fleet at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fort St Elmo from the Upper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| View of the Grand Harbour,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HMS 'Captain' in Heavy Weat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Capri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valletta from near Manoel I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Harbour The Three Cit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Giancinto Gianni lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 700 | 100,0% |
Kiek lankytojų kasdien aplanko Giancinto Gianni ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 100 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 100 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 100 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 200 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 100 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Klausimai apie Giancinto Gianni platformoje ArtsDot.com
Kurios Giancinto Gianni kūriniai yra populiariausi?
- The Mediterranean Fleet at Malta, June 1876 HMS 'Sultan', 'Hibernia', 'Devastation' and 'Helicon' in Harbour yra populiariausias darbas: jį aplankė 400 kartų (33% visų Giancinto Gianni peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 8 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Giancinto Gianni svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Giancinto Gianni gavo 2.300 apsilankymų: 1.800 pusėje autoriaus ir 500 individualių kūrinių puselėse.
Kurių kūrinių domisi Giancinto Gianni lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Raminanti (Kontrastas): tai sudaro 58% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 19%.