Gerrit Dou Auditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com

1613 – 1675

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gerrit Dou puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Gerrit Dou: skaičiai keliose eilutėse

A Fisherman's Wife yra žvaigždė: 3.700 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 23% visų Gerrit Dou peržiūrų. Toliau yra Astronomer ir Self-Portrait. Daugybė menininko puslapio lankytojų (2.200 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (14.600 lankytojų) kartu sudaro 16.800 lankytojų. Interesas sumaigo 13% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (11.500 lankytojų). Pagal įrenginius: kompiuteriai (65%),telefonai (31%) ir planšetės (4%). Lankytojai renkasi Raminanti (Nuotaika) – tai sudaro 29% lankytojų, palygdinti su 10% katalogo dalimi.

Gerrit Dou: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia

Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Gerrit Dou kūrinys.

  1. A Fisherman's Wife 1 A Fisherman's Wife, 1653 3.700 lankytojų · 23,1%
  2. Astronomer 2 Astronomer, 1650 600 lankytojų · 3,8%
  3. Self-Portrait 3 Self-Portrait, 1665 500 lankytojų · 3,1%
  4. English The Moneylender Français Le peseur d'or 4 English The Moneylender Français Le peseur d'or, 1664 500 lankytojų · 3,1%
  5. The Night School (detail) 5 The Night School (detail), 1660 500 lankytojų · 3,1%
  6. Dentist by Candlelight 6 Dentist by Candlelight, 1660 400 lankytojų · 2,5%
  7. Self-Portrait in a Window 7 Self-Portrait in a Window, 1657 400 lankytojų · 2,5%
  8. Old Woman Reading a Bible 8 Old Woman Reading a Bible, 1630 400 lankytojų · 2,5%
  9. The Dropsical Woman 9 The Dropsical Woman, 1663 400 lankytojų · 2,5%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1640 400 lankytojų · 2,5%

Kada žmonės lankia Gerrit Dou puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202601.000
Lie 20261.30010.200
Rugp 20263002.000
Rugs 20266001.400

Kada žiūrimos Gerrit Dou darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kokie yra pagrindiniai Gerrit Dou darbai, mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Old Woman Reading a Bible0000000030000100
The Silver Ewer00000000020000
English The Moneylender Fra…0000000020030000
A Fisherman's Wife0000000002.2001.200300
Self-Portrait0000000003000100
Self-Portrait000000000000
The Physician00000000020000
The Night School00000000030000
Reading the Bible00000000020000
An Evening School00000000000100

Kokie įrenginiai naudojami Gerrit Dou auditorijos?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai11.00065,5%
telefonai5.20031,0%
planšetės6003,6%

Kurisomis kalbomis kalba Gerrit Dou auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Rusų50045,5%
Chinese40036,4%
Čekų1009,1%
Protugalų1009,1%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Gerrit Dou ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
T 23 Rugs200
K 24 Rugs0
P 25 Rugs200
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs900
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs100
T 30 Rugs100
K 1 Spa200
P 2 Spa100
Š 3 Spa100
S 4 Spa200
Pr 5 Spa300
A 6 Spa400
T 7 Spa100
K 8 Spa200
P 9 Spa0
Š 10 Spa300
S 11 Spa200
Pr 12 Spa200
A 13 Spa600
T 14 Spa (prognozė)100
K 15 Spa (prognozė)100
P 16 Spa (prognozė)100
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)400
Pr 19 Spa (prognozė)200
A 20 Spa (prognozė)400
T 21 Spa (prognozė)100
K 22 Spa (prognozė)100
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)400
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)100
K 29 Spa (prognozė)100
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)400
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)300

Ką žmonės klausia apie Gerrit Dou

Kurių Gerrit Dou kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?

A Fisherman's Wife pirmiausia, su 3.700 apsilankymų arba 23% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.

Kokia Gerrit Dou auditorija ArtsDot.com?

16.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 2.200 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 14.600 lankytojų – jo kūrinius.

Iš kurių įrenginių ateina Gerrit Dou auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (65%),telefonai (31%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 65% apsilankymų.

Kurios Gerrit Dou darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, pažymėti žanru Raminanti (Nuotaika), užima 29% lankytojų, nors sudaro tik 10% katalogo.