Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gerardas Seghersas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Gerardas Seghersas: skaičiai keliose eilutėse
Resurrection of Christ yra žvaigždė: 300 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 33% visų Gerardas Seghersas peržiūrų. Toliau yra The Denial of St. Peter ir St. Augustine between Fathers and Doctors of the Church. Daugybė menininko puslapio lankytojų (800 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (900 lankytojų) kartu sudaro 1.700 lankytojų. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (1.500 lankytojų). Lankytojai renkasi Subtili spalva (Spalvų nasyginimas) – tai sudaro 78% lankytojų, palygdinti su 50% katalogo dalimi.
Gerardas Seghersas: 7 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia
Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Gerardas Seghersas kūrinys.
-
1
Resurrection of Christ, 1620
300 lankytojų · 33,3%
-
2
The Denial of St. Peter
100 lankytojų · 11,1%
-
3
St. Augustine between Fathers and Doctors of the Church
100 lankytojų · 11,1%
-
4
Denial of St Peter, 1620
100 lankytojų · 11,1%
-
5
Saint Sebastian Comforted by an Angel, 1630
100 lankytojų · 11,1%
-
6
LA RESURRECTION DU CHRIST
100 lankytojų · 11,1%
-
7
Saint Eloi au pied de la Vierge
100 lankytojų · 11,1%
Kada žmonės lankia Gerardas Seghersas puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 700 | 800 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
Kada žiūrimos Gerardas Seghersas darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi Gerardas Seghersas lankytojai, lyginant su tuo, ką sukūrė pats menininkas?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Dvasinis | 50,0% | 60,0% |
| Dramatiškas | 25,0% | 20,0% |
| Emocionaliai stiprus | 25,0% | 20,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 57,1% | 66,7% |
| Švelnus šešėlis | 28,6% | 33,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 14,3% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 50,0% | 22,2% |
| Subtili spalva | 50,0% | 77,8% |
| Subtilus ir subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 78,6% | 55,6% |
| Subalansuota | 21,4% | 44,4% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 21,4% | 22,2% |
| Švelnus | 7,1% | 11,1% |
| Subalansuotas | 14,3% | 11,1% |
| Ryški | 28,6% | 33,3% |
| Pareiškimas | 28,6% | 22,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 7,1% | 11,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 7,1% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 14,3% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 50,0% | 77,8% |
| Suvarta paletė | 21,4% | 11,1% |
Kokie yra pagrindiniai Gerardas Seghersas darbai, mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resurrection of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LA RESURRECTION DU CHRIST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Denial of St Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| SAINT FRANCOIS D'ASSISE REC… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Augustine between Fathe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Denial of St. Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ and the Penitent Sin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Patient Job | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SAINT JEROME EN PRIERE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA NATIVITE OU ADORATION DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kurisomis kalbomis kalba Gerardas Seghersas auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek kasdienių apsilankymų turi Gerardas Seghersas ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 100 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 100 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Gerardas Seghersas
Kurių Gerardas Seghersas kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?
- Resurrection of Christ pirmiausia, su 300 apsilankymų arba 33% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 7 darbai.
Kokia Gerardas Seghersas auditorija ArtsDot.com?
- 1.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 800 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 900 lankytojų – jo kūrinius.
Kurios Gerardas Seghersas darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, pažymėti žanru Subtili spalva (Spalvų nasyginimas), užima 78% lankytojų, nors sudaro tik 50% katalogo.