Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gavin Robson puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Gavin Robson: skaičiai keliose eilutėse
Untitled (Paths, crossing—blue) yra žvaigždė: 100 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 33% visų Gavin Robson peržiūrų. Toliau yra The Park ir Monumental Object No.22. Daugybė menininko puslapio lankytojų (300 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (200 lankytojų) kartu sudaro 500 lankytojų. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (400 lankytojų). Lankytojai renkasi Švelnus (Kontrastas) – tai sudaro 67% lankytojų, palygdinti su 38% katalogo dalimi.
Gavin Robson: 3 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia
Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Gavin Robson kūrinys.
Kada žmonės lankia Gavin Robson puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 300 | 100 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kada žiūrimos Gavin Robson darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi Gavin Robson lankytojai, lyginant su tuo, ką sukūrė pats menininkas?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 37,5% | 33,3% |
| Švelnus šešėlis | 12,5% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 37,5% | 33,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 12,5% | 33,3% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 50,0% | 33,3% |
| Subtili spalva | 12,5% | 33,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 25,0% | 33,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 12,5% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 33,3% | 50,0% |
| Neutralios spalvos | 33,3% | 50,0% |
| Tamsūs tonai | 16,7% | 0,0% |
| Monochrominis | 16,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 62,5% | 66,7% |
| Subalansuota | 25,0% | 33,3% |
| Vividūs | 12,5% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 25,0% | 0,0% |
| Švelnus | 37,5% | 66,7% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 25,0% | 33,3% |
| Pareiškimas | 12,5% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 25,0% | 33,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 12,5% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 37,5% | 33,3% |
| Suvarta paletė | 25,0% | 33,3% |
Kokie yra pagrindiniai Gavin Robson darbai, mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Paths, crossing—b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| To Matter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monumental Object No.22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Place de la Fontaine, Montf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kurisomis kalbomis kalba Gavin Robson auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek kasdienių apsilankymų turi Gavin Robson ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Gavin Robson
Kurių Gavin Robson kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?
- Untitled (Paths, crossing—blue) pirmiausia, su 100 apsilankymų arba 33% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 3 darbai.
Kokia Gavin Robson auditorija ArtsDot.com?
- 500 lankytojų per dvylika mėnesių: 300 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 200 lankytojų – jo kūrinius.
Kurios Gavin Robson darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, pažymėti žanru Švelnus (Kontrastas), užima 67% lankytojų, nors sudaro tik 38% katalogo.