František Kupka lankytojų statistika ir dažniausiai peržiūromos darbai

1871 – 1957

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi František Kupka puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Trumpoji versija František Kupka

Woman Picking Flowers lankoma dažniau nei bet kurį kitą František Kupka kūrinį: 1.500 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 7% visų peržiūrėtų darbų. The Black Idol (Resistance) ir Water. The Bather. užbaia podiumo trio. Iš viso František Kupka sukvietė 23.400 apsilankymų: 4.500 – artistiaus puslapyje ir 18.900 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Rugs 2026 lankytojų buvo 10% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 19.500 apsilankymų. Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (79%),telefonai (20%) ir planšetės (1%). Išsiskirta viena stilių grupė: Eteriška (Nuotaika) sulaukia 32% lankytojų, nors sudaro tik 0% katalogo dalį.

10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos František Kupka darbai

Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių František Kupka buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.

  1. Woman Picking Flowers 1 Woman Picking Flowers, 1909 1.500 lankytojų · 6,6%
  2. The Black Idol (Resistance) 2 The Black Idol (Resistance), 1903 1.400 lankytojų · 6,2%
  3. Water. The Bather. 3 Water. The Bather., 1907 800 lankytojų · 3,5%
  4. Around a Point 4 Around a Point 600 lankytojų · 2,6%
  5. Ballad of Epona 5 Ballad of Epona, 1900 600 lankytojų · 2,6%
  6. The Cathedral 6 The Cathedral, 1913 600 lankytojų · 2,6%
  7. Ms. Kupka between vertical 7 Ms. Kupka between vertical 500 lankytojų · 2,2%
  8. Piano Keys Lake 8 Piano Keys Lake, 1905 500 lankytojų · 2,2%
  9. Planes by Colors, Large Nude 9 Planes by Colors, Large Nude, 1910 400 lankytojų · 1,8%
  10. Color drawings 10 Color drawings 400 lankytojų · 1,8%

Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra František Kupka puslapis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 20262.30017.200
Rugp 20269001.100
Rugs 20261.300500

Kiek bendrai dėmesio sulaukia František Kupka darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip populiariausi František Kupka darbai pasižymi tendencijomis per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Cathedral0000000001002000
Ms. Kupka between vertical00000000050000
Around a Point0000000001000200
Disks of Newton, Study for…00000000010000
Piano Keys Lake0000000001000100
The colored00000000010000
Twisted black lines00000000040000
Planes by Colors, Large Nude00000000020000
Color drawings00000000040000
Vertical and Diagonal Planes00000000020000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri František Kupka?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai18.50079,1%
telefonai4.70020,1%
planšetės2000,9%

Kuriomis kalbomis skaitytojas František Kupka dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti šio supiklavos duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Korėjiečių40028,6%
Čekų30021,4%
Vokiečių20014,3%
Anglų1007,1%
Italų1007,1%
Slovakų1007,1%
Ukrainiečių1007,1%
Chinese1007,1%

Kokia yra kasdienė František Kupka lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs100
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs500
T 30 Rugs0
K 1 Spa100
P 2 Spa200
Š 3 Spa400
S 4 Spa400
Pr 5 Spa500
A 6 Spa100
T 7 Spa800
K 8 Spa0
P 9 Spa400
Š 10 Spa300
S 11 Spa100
Pr 12 Spa700
A 13 Spa200
T 14 Spa300
K 15 Spa400
P 16 Spa100
Š 17 Spa (prognozė)400
S 18 Spa (prognozė)200
Pr 19 Spa (prognozė)600
A 20 Spa (prognozė)300
T 21 Spa (prognozė)400
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)300
Š 24 Spa (prognozė)400
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)600
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)500
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)400
S 1 Lap (prognozė)300
Pr 2 Lap (prognozė)700
A 3 Lap (prognozė)400
T 4 Lap (prognozė)500
K 5 Lap (prognozė)200
P 6 Lap (prognozė)300

František Kupka: greiti atsakymai

Kuri František Kupka kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Tai Woman Picking Flowers: 1.500 apsilankymų, tai 7% peržiūrų iš viso František Kupka peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.

Kiek lankytojų lankosi František Kupka puslapį?

23.400 per past twelve months, iš kurių 4.500 – menedžerio puslapyje ir 18.900 – individualiuose darbuose.

Ar žmonės žiūri į František Kupka telefonu ar kompiuteriu?

Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (79%),telefonai (20%) ir planšetės (1%); lyderia kompiuteriai su 79%.

Ar yra František Kupka kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?

Taip, Eteriška (Nuotaika): 32% lankytų lankytų katalogo 0% dalies.