Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Frankas Westonas Bensonas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Frankas Westonas Bensonas
Two Boys lankoma dažniau nei bet kurį kitą Frankas Westonas Bensonas kūrinį: 2.200 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 19% visų peržiūrėtų darbų. Summer ir Young Girl by a Window užbaia podiumo trio. Iš viso Frankas Westonas Bensonas sukvietė 12.700 apsilankymų: 2.800 – artistiaus puslapyje ir 9.900 – per individualius kūdinius. Tendencija auganti: Rugs 2026 lankytojų buvo 2650% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 6.800 apsilankymų. Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (87%),telefonai (9%) ir planšetės (4%). Išsiskirta viena stilių grupė: Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija) sulaukia 39% lankytojų, nors sudaro tik 8% katalogo dalį.
10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Frankas Westonas Bensonas darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Frankas Westonas Bensonas buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
Two Boys
2.200 lankytojų · 18,6%
-
2
Summer
1.400 lankytojų · 11,9%
-
3
Young Girl by a Window, 1911
600 lankytojų · 5,1%
-
4
The Open Window, 1917
300 lankytojų · 2,5%
-
5
Boating at Vinalhaven
300 lankytojų · 2,5%
-
6
Sketch for a Mural, 1900
200 lankytojų · 1,7%
-
7
Rainy Day, 1906
200 lankytojų · 1,7%
-
8
Gertrude, 1899
200 lankytojų · 1,7%
-
9
Self portrait, 1898
200 lankytojų · 1,7%
-
10
Children in Woods
200 lankytojų · 1,7%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Frankas Westonas Bensonas puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 200 |
| Lie 2026 | 1.100 | 5.700 |
| Rugp 2026 | 0 | 200 |
| Rugs 2026 | 1.700 | 3.800 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Frankas Westonas Bensonas darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Frankas Westonas Bensonas lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 18,0% | 8,5% |
| Švelnus šešėlis | 10,0% | 21,2% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 30,0% | 39,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 28,0% | 19,5% |
| Šviesus | 14,0% | 11,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 42,0% | 28,0% |
| Subtili spalva | 42,0% | 36,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 12,0% | 33,1% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,0% | 2,5% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 59,5% | 62,9% |
| Žemiški tonai | 33,3% | 32,0% |
| Tamsūs tonai | 2,4% | 3,1% |
| Gamta | 2,4% | 1,0% |
| Monochrominis | 0,0% | 1,0% |
| Pastelinės spalvos | 2,4% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 40,0% | 24,6% |
| Subalansuota | 52,0% | 68,6% |
| Vividūs | 8,0% | 6,8% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 16,0% | 8,5% |
| Švelnus | 22,0% | 22,9% |
| Subalansuotas | 4,0% | 4,2% |
| Ryški | 20,0% | 5,9% |
| Pareiškimas | 38,0% | 58,5% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 8,0% | 39,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 6,0% | 4,2% |
| Subalansuota harmonija | 20,0% | 5,9% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 26,0% | 22,0% |
| Suvarta paletė | 40,0% | 28,8% |
Kaip populiariausi Frankas Westonas Bensonas darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl by a Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Two Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 1.200 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 900 |
| Twilight in the Desert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Watcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Red and Gold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sunlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Children in Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Sketch for a Mural | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alice Bacon (Mrs. W. Sturgi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Frankas Westonas Bensonas?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 11.000 | 86,6% |
| telefonai | 1.200 | 9,4% |
| planšetės | 500 | 3,9% |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Frankas Westonas Bensonas dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 1.200 | 60,0% |
| Chinese | 300 | 15,0% |
| Arabų | 200 | 10,0% |
| Italų | 200 | 10,0% |
| Lenkų | 100 | 5,0% |
Kokia yra kasdienė Frankas Westonas Bensonas lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 800 |
| P 25 Rugs | 1.500 |
| Š 26 Rugs | 400 |
| S 27 Rugs | 300 |
| Pr 28 Rugs | 1.500 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 100 |
| K 1 Spa | 500 |
| P 2 Spa | 100 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 200 |
| Pr 5 Spa | 100 |
| A 6 Spa | 100 |
| T 7 Spa | 300 |
| K 8 Spa | 200 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 800 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 200 |
| T 14 Spa | 100 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
Frankas Westonas Bensonas: greiti atsakymai
Kuri Frankas Westonas Bensonas kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Two Boys: 2.200 apsilankymų, tai 19% peržiūrų iš viso Frankas Westonas Bensonas peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Frankas Westonas Bensonas puslapį?
- 12.700 per past twelve months, iš kurių 2.800 – menedžerio puslapyje ir 9.900 – individualiuose darbuose.
Ar žmonės žiūri į Frankas Westonas Bensonas telefonu ar kompiuteriu?
- Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (87%),telefonai (9%) ir planšetės (4%); lyderia kompiuteriai su 87%.
Ar yra Frankas Westonas Bensonas kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija): 39% lankytų lankytų katalogo 8% dalies.