Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi François De Nomé puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija François De Nomé
Belisarius Recognized by one of his Soldiers lankoma dažniau nei bet kurį kitą François De Nomé kūrinį: 100 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 14% visų peržiūrėtų darbų. Architectural Capriccio ir Martyrdom of a Saint užbaia podiumo trio. Iš viso François De Nomé sukvietė 700 apsilankymų: 100 – artistiaus puslapyje ir 600 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Rugs 2026 lankytojų buvo 100% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 600 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Ryški (Kontrastas) sulaukia 43% lankytojų, nors sudaro tik 30% katalogo dalį.
7 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos François De Nomé darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 7 kūrinių François De Nomé buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
Belisarius Recognized by one of his Soldiers, 1630
100 lankytojų · 14,3%
-
2
Architectural Capriccio, 1622
100 lankytojų · 14,3%
-
3
Martyrdom of a Saint
100 lankytojų · 14,3%
-
4
Fantastic Ruins with Saint Augustine and the Child
100 lankytojų · 14,3%
-
5
The Tomb of Solomon
100 lankytojų · 14,3%
-
6
The Martyrdom of a female Saint
100 lankytojų · 14,3%
-
7
Landscape with Roman Ruins
100 lankytojų · 14,3%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra François De Nomé puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 500 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia François De Nomé darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia François De Nomé lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 60,0% | 57,1% |
| Švelnus šešėlis | 20,0% | 28,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 20,0% | 14,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 30,0% | 28,6% |
| Subtili spalva | 60,0% | 57,1% |
| Subtilus ir subalansuotas | 10,0% | 14,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 40,0% | 28,6% |
| Subalansuota | 60,0% | 71,4% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 10,0% | 0,0% |
| Švelnus | 20,0% | 14,3% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 30,0% | 42,9% |
| Pareiškimas | 40,0% | 42,9% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 10,0% | 14,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 10,0% | 14,3% |
| Subalansuota harmonija | 10,0% | 14,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 30,0% | 42,9% |
| Suvarta paletė | 40,0% | 14,3% |
Kaip populiariausi François De Nomé darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Architectural Capriccio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Belisarius Recognized by on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Tomb of Solomon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fantastic Ruins with Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of a female S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Martyrdom of a Saint | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Roman Ruins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aeneas and Anchises Fleeing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas François De Nomé dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė François De Nomé lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
François De Nomé: greiti atsakymai
Kuri François De Nomé kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Belisarius Recognized by one of his Soldiers: 100 apsilankymų, tai 14% peržiūrų iš viso François De Nomé peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 7 vietą.
Kiek lankytojų lankosi François De Nomé puslapį?
- 700 per past twelve months, iš kurių 100 – menedžerio puslapyje ir 600 – individualiuose darbuose.
Ar yra François De Nomé kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Ryški (Kontrastas): 43% lankytų lankytų katalogo 30% dalies.