Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Francesco Mochi puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Francesco Mochi
St Martha lankoma dažniau nei bet kurį kitą Francesco Mochi kūrinį: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 16% visų peržiūrėtų darbų. Snowy landscape ir Portrait_children_landscape_hi užbaia podiumo trio. Iš viso Francesco Mochi sukvietė 2.400 apsilankymų: 700 – artistiaus puslapyje ir 1.700 – per individualius kūdinius. Tendencija auganti: Rugs 2026 lankytojų buvo 200% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 2.000 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Pareiškimas (Kontrastas) sulaukia 79% lankytojų, nors sudaro tik 65% katalogo dalį.
10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Francesco Mochi darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Francesco Mochi buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
St Martha, 1609
300 lankytojų · 15,8%
-
2
Snowy landscape
300 lankytojų · 15,8%
-
3
Portrait_children_landscape_hi
200 lankytojų · 10,5%
-
4
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 lankytojų · 5,3%
-
5
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 lankytojų · 5,3%
-
6
Equestrian Statue of Alessandro Farnese (detail), 1620
100 lankytojų · 5,3%
-
7
St Veronica, 1629
100 lankytojų · 5,3%
-
8
Virgin Annunciate, 1608
100 lankytojų · 5,3%
-
9
Winter landscape in the Apennines with ruined temple,
100 lankytojų · 5,3%
-
10
Winter landscape
100 lankytojų · 5,3%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Francesco Mochi puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 600 | 1.400 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 300 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Francesco Mochi darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Francesco Mochi lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 17,6% | 26,3% |
| Švelnus šešėlis | 20,6% | 26,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 50,0% | 31,6% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 5,9% | 15,8% |
| Šviesus | 5,9% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 82,3% | 79,0% |
| Subtili spalva | 14,7% | 21,1% |
| Subtilus ir subalansuotas | 2,9% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 79,4% | 79,0% |
| Subalansuota | 20,6% | 21,1% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 5,9% | 0,0% |
| Švelnus | 2,9% | 5,3% |
| Subalansuotas | 14,7% | 10,5% |
| Ryški | 11,8% | 5,3% |
| Pareiškimas | 64,7% | 79,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 14,7% | 21,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 5,9% | 10,5% |
| Subalansuota harmonija | 2,9% | 5,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 52,9% | 52,6% |
| Suvarta paletė | 23,5% | 10,5% |
Kaip populiariausi Francesco Mochi darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Veronica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of a Youth (Saint John… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Martha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait lady dormer family… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with a Pas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait man aii86813 hi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Francesco Mochi dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Ispanų | 100 | 33,3% |
| Japonų | 100 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 33,3% |
Kokia yra kasdienė Francesco Mochi lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 100 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 100 |
| A 6 Spa | 100 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 100 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 400 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 200 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 400 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 200 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 600 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 300 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 100 |
| A 3 Lap (prognozė) | 700 |
Francesco Mochi: greiti atsakymai
Kuri Francesco Mochi kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai St Martha: 300 apsilankymų, tai 16% peržiūrų iš viso Francesco Mochi peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Francesco Mochi puslapį?
- 2.400 per past twelve months, iš kurių 700 – menedžerio puslapyje ir 1.700 – individualiuose darbuose.
Ar yra Francesco Mochi kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Pareiškimas (Kontrastas): 79% lankytų lankytų katalogo 65% dalies.