Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Francesco Botticini puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Francesco Botticini apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Francesco Botticini darbas The Three Archangels with Tobias buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 500 peržiūrų, užėjęs 29% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra The Assumption of the Virgin ir LA VIERGE ET L'ENFANT EN GLOIRE ENTOURES D'ANGES, DE SAINTE MARIE MADELEINE ET DE SAINT BERNARD. Iš viso Francesco Botticini lankė 1.600 kartų: 300 kartų lankyta pagrindinėje Francesco Botticini pusėje ir 1.300 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 200%, nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 1.100. Lankytojai skliaidžia į Pareiškimas (Kontrastas): tokios darbai, sudarantys 41% meno kūrinio katalogo, sulaukia 76% apsilankymų.
8 dažniausiai peržiūrimiausi Francesco Botticini darbai
Štai 8 darbų autoriaus Francesco Botticini, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
-
1
The Three Archangels with Tobias, 1470
500 lankytojų · 29,4%
-
2
The Assumption of the Virgin
300 lankytojų · 17,6%
-
3
LA VIERGE ET L'ENFANT EN GLOIRE ENTOURES D'ANGES, DE SAINTE MARIE MADELEINE ET DE SAINT BERNARD
200 lankytojų · 11,8%
-
4
Saint Jerome in Penitence with Saints and Donors
200 lankytojų · 11,8%
-
5
Saint Sebastian
200 lankytojų · 11,8%
-
6
Saint Jerome in Penitence with Saints and Donors, 1490
100 lankytojų · 5,9%
-
7
Virgin Adoring the Child
100 lankytojų · 5,9%
-
8
Madonna and Child in a Landscape with the Infant St. John the Baptist, 1487
100 lankytojų · 5,9%
Kiek žmonių lanko Francesco Botticini puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 300 | 800 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 300 |
Kiek dažnai žiūrimi Francesco Botticini darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Francesco Botticini lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Nuotaika | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 60,0% | 71,4% |
| Ramybė | 20,0% | 28,6% |
| Klasika | 20,0% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 25,0% | 17,6% |
| Švelnus šešėlis | 38,6% | 41,2% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 31,8% | 29,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 4,5% | 11,8% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 40,9% | 47,1% |
| Subtili spalva | 34,1% | 23,5% |
| Subtilus ir subalansuotas | 22,7% | 29,4% |
| Ryški spalvų išraiška | 2,3% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 82,9% | 85,7% |
| Neutralios spalvos | 11,4% | 14,3% |
| Tamsūs tonai | 5,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 52,3% | 64,7% |
| Subalansuota | 43,2% | 23,5% |
| Vividūs | 4,5% | 11,8% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 6,8% | 0,0% |
| Švelnus | 25,0% | 23,5% |
| Subalansuotas | 9,1% | 0,0% |
| Ryški | 18,2% | 0,0% |
| Pareiškimas | 40,9% | 76,5% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 9,1% | 17,6% |
| Švelniai suderinta paletė | 18,2% | 29,4% |
| Subalansuota harmonija | 22,7% | 5,9% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 38,6% | 35,3% |
| Suvarta paletė | 11,4% | 11,8% |
Kurios Francesco Botticini darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Three Archangels with T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| La Vierge adorant l'enfant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA VIERGE ET L'ENFANT EN GL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna and Child Enthroned… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child Enthroned | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Assumption of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Saint Jerome in Penitence w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Virgin and Child with the I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Nicolas and Sts. Cather… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with a Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Francesco Botticini lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek lankytojų kasdien aplanko Francesco Botticini ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 100 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 100 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 200 |
| P 2 Spa | 200 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 100 |
| P 9 Spa | 200 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 100 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 400 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 200 |
| P 23 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 200 |
| P 30 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 100 |
| P 6 Lap (prognozė) | 100 |
Klausimai apie Francesco Botticini platformoje ArtsDot.com
Kurios Francesco Botticini kūriniai yra populiariausi?
- The Three Archangels with Tobias yra populiariausias darbas: jį aplankė 500 kartų (29% visų Francesco Botticini peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 8 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Francesco Botticini svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Francesco Botticini gavo 1.600 apsilankymų: 300 pusėje autoriaus ir 1.300 individualių kūrinių puselėse.
Kurių kūrinių domisi Francesco Botticini lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Pareiškimas (Kontrastas): tai sudaro 76% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 41%.